Stokta Yok

Akın Dil & Yargı Yayınları YDS Hazırlık Seti 5

Akın Dil & Yargı Yayınları
(0 Yorum)
400,00 TL
240,00 TL
%40
ISBN 4485
YAZAR Ahmet Akın
SAYFA SAYISI Set
EBAT 19x27
TOPLAM SATILAN 295
KARGOYA VERİLİŞ SÜRESİ
:
En geç 1 - 3 iş günü içinde seçilen kargo firmasına teslim edilecektir.
Ürün Özellikleri
Akın Dil & Yargı Yayınları YDS Hazırlık Seti 5
 
Ahmet Akın
 
 
 TAM HAZIRLIK
 
1. Reading Words
 
Konulara göre sınıflandırılmış kelime çalışmalarının yanı sıra bol miktarda okuma parçası içeren özel bir kitap. Bu kitap ile, çalıştığınız kelimeleri cümleler ve okuma parçaları içinde görerek yaptığınız kelime ezberini destekleyebilirsiniz.
 
2. Sınav Teknikleri
 
YDS sınavlarında adayların kolayca soru çözmelerini sağlayan, sınav sorularına karşı bakış açılarını değiştiren ve bol miktarda TEST TEKNİĞİ veren çok özel bir kitap. İngilizce Sınav Teknikleri içinde gerçek YDS sorularının açıklamalı çözümlerini bulabilirsiniz.
 
3. İngilizce Ders Notları
 
İNGİLİZCE DERS NOTLARI`nda, yeni genel gramer testlerinin yanı sıra bazı konu anlatımları daha da geliştirilmiştir. Özellikle Tense, Bağlaçlar ve Cümlecikler(Clauses) ile ilgili yeni bakış açılarına yer verilerek okuyucunun konuları çok daha rahat anlaması sağlanmıştır.
 
4. 40 Advanced Test
 
YDS hazırlık yapanlar için tam 40 DENEME SINAVI! Bu kitapta özgün sorulardan oluşan ve aşamalı şekilde ilerleme sağlayan bir sistemle bilgilerinizi test etme imkanı bulacaksınız. Kitabımızdaki tüm sorular ÖZGÜNDÜR oluşmaktadır.
Ödeme Seçenekleri
Yorumlar
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.