Yeni

Orion Yayınevi Devlet Destekleri Cilt-4

Orion Yayınevi
(0 Yorum)
160,00 TL
136,00 TL
%15
ISBN 9786257294485
YAZAR Çağan Cem Gezici
SAYFA SAYISI 684
EBAT 16x24
Ürün Özellikleri
Elinizde bulunan bu çalışmada ülkemizde kurum ve kuruluşlarımız tarafından sunulan tüm devlet destekleri güncel haliyle ilgili mevzuatları titizlikle ve kapsamlıca incelenerek, mevzuattan arındırılmış, açık ve anlaşılır şekilde hazırlanmıştır.

Söz konusu devlet destekleri dört cilt halinde yayımlanmış olup;

Cilt-l'de; T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Destek Programları, T.C. Ticaret Bakanlığı Destek Programları, Türkiye Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifleri Birlikleri Merkez Birliği (TESKOMB) Destek Programları ).

Cilt-2'de; T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı Destek Programları, T.C. Hazine ve Maliye Bakanlığı Destek Programları.

Cilt-3'te; T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı Destek Programları, T.C. İçişleri Bakanlığı Destek Programları, Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu (TÜBİTAK) Destek Programları, Türkiye Teknoloji Geliştirme Vakfı (TTGV) Destek Programları.

Cilt-4'te; T.C. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Destek Programları, T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Destek Programları, T.C. Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Destek Programları, T.C. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Destek Programları, T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Destek Programları, T.C. Sağlık Bakanlığı Destek Programları, T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı Destek Programları, Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB) Destek Programları, Avrupa Birliği (Birlik Programları) Destek Programları, Kredi Garanti Fonu (KGF) Destek Programları, Yüksekögretim Kurulu (YÖK) Destek Programları tarafından sunulan desteklere yer verilmiştir.

Ülkemizde devlet destekleri ile ilgili olarak yayımlanan tek ve en kapsamlı çalışma olan bu kitap; başta KOBİ'lerimiz olmak üzere, büyük işletmelerimize, girişimcilerimize, sanayicilerimize, çiftçilerimize, turizmcilerimize, akademisyenlerimize, yerli ve yabancı yatırımcılarımıza, esnaf ve sanatkarlarımıza, hibe ve teşvik konuları ile iştigal eden iş dünyasına bir başvuru kaynağı olarak sunulmuştur.

Tüm kesimlere faydalı olması dileğimle.
Ödeme Seçenekleri
Yorumlar
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.