Stokta Yok

DHBT Test Ederken Öğreten Soru Bankası Çözümlü Set

Yazarın Kendi Yayını
(0 Yorum)
100,00 TL
59,00 TL
%41
ISBN 9786058842762
YAZAR Adem Çoban
SAYFA SAYISI 792
EBAT 19x27
KARGOYA VERİLİŞ SÜRESİ
:
En geç 1 - 3 iş günü içinde seçilen kargo firmasına teslim edilecektir.
Ürün Özellikleri
DHBT Test Ederken Öğreten Soru Bankası Çözümlü Set

Yazarlar: Adem Çoban, Mustafa Çoban

Bu kitap MBSTS alanındaki ders konularını sistemli olarak ele aldığından dolayı sizi büyük bir külfetten kurtarmış olacaktır. Ayrıca kitaptaki soruların tamamı çözümlü olduğu için yanlış yaptığınız sorular sizin için bir avantaja dönüşerek yanlışlarınızı fark etmenizi ve doğruyu öğrenmenizi sağlayacaktır.

Bu kitapta yer alan tüm sorular ÖSYM müfredatıyla %100 uyumlu olmakla birlikte ilahiyat ders kitaplarının ve ilmihal kitaplarının özeti mahiyetindedir. Bu soruları çözerek bir nevi ilahiyat ders kitaplarını ve ilmihal konularını çalışmadan özetlemiş olacaksınız. Yoruma dayalı soruları da içerisinde barındırdığı için yorum yapma gücünüzü geliştirerek sınavda daha fazla net yapmanıza ve yüksek puan almanıza vesile olacaktır inşallah.

Bildiğiniz üzere artık ÖSYM ve Diyanet salt bilgiye dayalı sorular sormamaktadır. Biz de bunu bildiğimizden dolayı yeni ve farklı sorular ile karşınızdayız. ÖSYM ile Diyanet müfredatına uygun ve ÖSYM sorularına yakın sorular barındıran bu kitabımızı mutlaka edinmelisiniz.

Allah yar ve yardımcınız olsun.

Adem Çoban - Mustafa Çoban

Basım Tarihi
Baskı Sayısı
Sayfa Sayısı 792
Kitap Ebatı 19x27
Cilt / Kağıt
Ödeme Seçenekleri
Yorumlar
Tavsiye Et
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.