Doğru Tercih Yayınları 2022 KPSS'NİN Pusulası Vatandaşlık Soru Bankası

Doğru Tercih Yayınları
(0 Yorum)
84,00 TL
50,40 TL
%40
ISBN 9786052336779
YAZAR Ali Koç
SAYFA SAYISI 282
EBAT 19x27
TOPLAM SATILAN 356
Ürün Özellikleri
Doğru Tercih Yayınları 2022 KPSS'NİN Pusulası Vatandaşlık Soru Bankası

Sevgili KPSS adayları,
Kamu Personeli Seçme Sınavı'nda her dersin aynı bir önemi mevcut olsa da genel kültür alanında sizlere sunulan 15 soruluk Vatandaşlık dersinin öneminin son yıllarda biraz daha fazla arttığı gözlemlenmektedir. Genel kültür testi içindeki Vatandaşlık dersinin öneminin artmasının en önemli nedeni, bu derse duyulan ön yargılar ve bu ön yargıların oluşturmuş olduğu çalışmama hissidir. Bu nedenledir ki bu derse yoğunlaşanlar ve çalışanlar sizlerin önüne geçebilmektedir. Bu zorlu süreçte rakiplere fark atabilmek için iyi bir yayının desteğine ihtiyacınız olmaktadır.
Kamu Personeli Seçme Sınavı'na hazırlanırken karşınıza oldukça fazla yayın çıkmaktadır ve yayın tercihi yaparken kafanız fazlaca karışabilmektedir. Peki doğru ve kaliteli bir yayın nasıldır?
Zor olsun, farkli olsun gibi bir anlayışa yer vermeyen, Sadece OSYM'yi ölçüt alan, ÖSYM'ye uygun ölçütte soru ve konuları ele alan bir yayın sizin doğru tercihiniz olacaktır.
Bu on yargıları yıkmak adına ÖSYM tarzına uygun olarak çıkardığımız KPSS'nin Pusulası Vatandaşlık soru bankası sizlere en büyük destekçi olacaktır.
Elinizde bulunan KPSS'nin Pusulası Vatandaşlık soru bankası;
1. Temel Hukuk Kavramlan
2. Devlet Şekilleri-Hükûmet Sistemleri ve Türkiye Cumhuriyeti'nin Temel İlkeleri
3. Anayasalarımız
4. Temel Hak ve Hürriyetler
5. Yasama
6. Yürütme
7. Yargı
8. Idare Hukuku
9. Insan Hakları Hukuku
10. Uluslararası Kuruluşlar
11. Güncel Bilgiler ve Genel Kültür Bilgileri olmak üzere onbir bölümden oluşmaktadır.
UNUTMAYIN Kİ KPSS hazırlıkta emeğin en büyük dilimi sizdedir. Bizlerin işi sizi sisteme, soru çözümüne motive etmek ve sınav disiplinine alıştırmaktır.
KPSS'nin Pusulası Vatandaşlık soru bankamin hazırlanmasında bana katkı sağlayan eşim ve hayat arkadaşım Ayça KOÇ'a ve tüm yorgunluğumu alan canım oğlum Efe KOÇ'a en büyük teşekkürlerimi sunuyorum. Ayrıca çalışmamı sizlere ulaştırmamı sağlayan Sn. Yılmaz Ulaş KAVAS, Sn. Münir ÇELİK, değerli dostum İsmail ADIGÜZEL başta olmak üzere Doğru Tercih Yayınlan çalışanlarına teşekkürü bir borç bilirim.
Umutlarınıza ulaşmanız temennisiyle, tüm KPSS adayı arkadalarıma başarılar dilerim..
Ali KOÇ
Eğitimci Yazar ve Uzman Eğitimci

Ödeme Seçenekleri
Yorumlar
Sıkça Birlikte Alınan Ürünler
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.