İntibak Yayınları 2021 DGS Sayısal Konu Anlatım

İntibak Yayınları
(0 Yorum)
99,00 TL
59,40 TL
%40
ISBN 9786052140109
YAZAR İntibak Komisyon
SAYFA SAYISI 728
EBAT 19x27
TOPLAM SATILAN 17
KARGOYA VERİLİŞ SÜRESİ
:
En geç 1 - 3 iş günü içinde seçilen kargo firmasına teslim edilecektir.
Ürün Özellikleri
İntibak Yayınları 2021 DGS Sayısal Konu Anlatım

2020 DGS, hem sınav formatı hem zorluk düzeyi olarak tam beklediğimiz şekilde gerçekleşti.

Yayıncılıkta yalnız DGS ile geçen 13 yılımızda olduğu gibi bu yıl da tüm enerjimizle DGS 2021 adaylarının yanındayız.

2020 de Konu Anlatımı Kitabımız yalnız Sayısal içerikli (Matematik -Sayısal Mantık ve Geometri) olarak basılmıştır. Sözel konular özet şekilde 2021 sözel kitabında yer almaktadır.

DGS’ye hazırlanan adayların Sayısal Temellerinin zayıflığının bilincindeyiz. Özellikle ilk ünitelerde mümkün olduğu kadar sözel ifadeler kullanılarak kullanan adayların daha rahat takip etmeleri sağlanmaya çalışılmıştır. DGS’ye hazırlık sürecindeki adaylar için İşlem Bilgisinin ne denli önemli olduğunun farkında oluşumuzu ilk üniteyi bitirdiğinizde göreceksiniz.

Her ünitenin başındaki kavram haritasında, o ünite işlenirken asgari olarak hakim olmanız gereken kavramların neler olduğunu; ilgili üniteyi bitirdikten sonra ise hangi kazanımları edinmiş olmanız gerektiğini bulacaksınız.

Her ünite için tadında anlatımın yapıldığı ve yeterli çeşitlilikte örneğin çözüldüğü kitabımızla keyifli bir çalışma sürecinin ardından 2021 DGS’de başarı sizinle olsun.

Kitabımız ALES KPSS ve TYT hazırlığı yapan adayların konu anlatım ihtiyaçlarını karşılayabilecek içerik ve yeterliliktedir.
Ödeme Seçenekleri
Yorumlar
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.