• KGK Bağımsız Denetçilik Sınavına Hazırlık Muhasebe

KGK Bağımsız Denetçilik Sınavına Hazırlık Muhasebe

Henüz Değerlendirilmemiş Yorum Yap
20,00TL 14,00TL

Kazancınız 6,00TL

Akademi Consulting ve Training
ISBN:
9789759138714
Dil:
Türkçe
Kategoriler:
-
KGK - Kamu Gözetimi Kurumu
-
Bağımsız Denetçilik
  • Aynı Gün Kargo

  • Para İadesi Garantisi

Paylaş

KGK Bağımsız Denetçilik Sınavına Hazırlık Muhasebe
Her geçen gün artan finansal piyasaların gelişmişlik düzeyi, piyasa oyuncularına ilişkin de yeni kuralların konulmasına yol açmaktadır. Para ve sermaye piyasalarının en önemli unsurlarından birisi güven iken, bir diğeri elde edilecek kazanç seviyesi ve bunun karşılığında üstlenilen risktir.
Piyasaların derinleşmesi, bu kapsamda hem ürün çeşitliliğinin artması, diğer taraftan da işlem hacminin artması ile gerçekleşmekte olup, bu husus ekonomiler açısından büyük önem taşımaktadır.
Bu önem çerçevesinde düzenleyici ve denetleyici otoriteler de istikrarlı, sağlıklı ve düzenli piyasalar için sürekli dinamik kalmak durumundadırlar.
Kamu Gözetimi Kurumu tarafından açılan bağımsız denetçilik sınavı, 6 temel konudan oluşmaktadır. Sınava girecek adaylara çalışma kolaylığı sağlamak ve çok sayıda test çözümü ile bilgilerini daha da kalıcı kılmak açısından güncel konu anlatımını içeren bu kaynak “KGK BAĞIMSIZ DENETÇİLİK SINAVININ MUHASEBE Genel Muhasebe, Maliyet ve Yönetim Muhasebesi” bölümüne girecek adaylara yönelik hazırlanmıştır. Her alt konu sonunda, daha önceki sınavlarda çıkmış veya çıkma ihtimali olan sorular, ayrıntılı çözümleri ile yer almakta olup, en sonda ise deneme sınavı bulunmaktadır. Bu bakış açısı ile hazırlanan kitap, en güncel bilgileri içeren kaynak niteliğindedir. Konuya ilişkin her türlü sorularınız ve kitaba ilişkin görüşleriniz için akademi@akademiegitim.com.tr adresine göndereceğiniz e-mail ile bizlere ulaşabilirsiniz.
Çalışmanın yararlı olması dileğiyle, sınava girecek adaylara başarıları dileriz.
Yorum Yap