- 25 %

KPSS A Grubu Uluslararası İlişkiler Konu Anlatımlı Pelikan Yayınları 2016

ISBN: 9786059029551
 65  48,75
Stokta
 • Açıklama
  KPSS A Grubu Uluslararası İlişkiler Konu Anlatımlı Pelikan Yayınları 2016
  &tt2;Uluslararası ilişkiler&tt2; adlı bu eserde, alanının uzmanları, konu özetleri, testler, çıkmış soru örnekleri ve soru çözümleri ile sizlere sınavlarda yardımcı oluyor. Sınava hazırlanan adayların seçilmiş ve özet konular içeren kitaplara ilgi gösterme sebebi de ortadaki zorlu gerçektir. Çünkü sınav kapsam olarak birçok dersi içermektedir. Dolayısıyla tüm hazırlık kitapları özet ve konu tercihli, yani pek çok konuyu da göz ardı etmektedir. Burada da hangi konuların göz ardı edileceği hangilerinin üzerinde durulacağı asıl olandır. Sınava giren adaylar arasında avantaj elde edebilmeniz amacıyla, &tt2;uluslararası ilişkiler&tt2;, sizlerin başarınıza katkıda bulunmak için hazırlanmıştır. Konuları belirlerken alan sınavlarında çıkan soruların çok detaylı değerlendirilmesi ve soru tarzlarının çözümlemesi yapılmış, buradan hareket ile temel ve olmazsa olmaz konular ele alınmıştır. Bunun üzerine de tecrübeler eklenerek okuyuculara faydalı ve yol gösterici olması sağlanmıştır. Bu eserde öncelikle gözettiğimiz, alanının uzmanlarınca hazırlanması, geçmiş yıllardaki soruların göz önüne alınması çözümlü sorular ile konuların verilmesidir. Ayrıca çok sayıda test sorusu ile hazırlığın tamamlanmasıdır.
  Kitabın oluşturulmasında Uludağ üniversitesi öğretim üyeleri Prof. Dr. Kamuran REÇBER, Prof. Dr. Ömer Göksel İŞYAR, Doç. Dr. Barış ÖZDAL ve Yrd. Doç. Dr. Osman Barbaros KEMER’e hazırlamış oldukları bölümler, kitaplarından alıntılar, özetler ve soru çözümleri ile katkılarından dolayı teşekkür ederim. Zaten onlar olmasaydı bu eser ortaya çıkmazdı.
  Yayını gerçekleştiren Pelikan yayınevine de ayrıca teşekkür ederiz.
 • Detaylar
 • Yorumlar (0)
  Bu kitabı değerlendiren ilk kişi olun. Yorumlarınızı ve değerlendirmenizi paylaşın, böylece diğer ziyaretçilerimize bu kitabın kendileri için doğru bir kitap olup olmadığını seçmelerine yardımcı olun.
  Bir değerlendirme yazın
  Yorumunuz
  Puanınız
  Ad
  E-posta

Tüm Sonuçları Göster