- 20 %

KPSS ve Dengi Kurumlar Sınavları İçin Anayasa, İdare ve İdari Yargılama Hukuku İkinci Sayfa Yayınları

ISBN: 9786054655991
 30  24
Stokta
 • Açıklama
  KPSS ve Dengi Kurumlar Sınavları İçin Anayasa, İdare ve İdari Yargılama Hukuku İkinci Sayfa Yayınları
  ‘Her bilgi değil, gerektiği karar bilgi’ sloganıyla çıkan kitabımız, başta KPSS olmak üzere KPSS düzeyindeki sınavlarda sorulan Anayasa İdare ve İdari Yargılama Hukuku sorularına hazırlık amacıyla yazılmıştır.
  Piyasada çok sayıda sınavlara yönelik Anayasa ve İdare İdari Yargılama Hukuku Kitabı mevcuttur. Fakat bunların pek çoğu, bu derslerin tüm konularını en ince detayına kadar ele almakta ve binlerce sayfalık hacimleriyle okuyucuya temel hedefi olan sınavlar için elzem olmayan bilgileri vererek bu yönüyle temel hedef olan sınavlara hazırlık amacından sapabilmektedir.
  Elinizdeki kitap, bahsettiğimiz sınavlar için gerektiği kadar bilgiyi, özlü, yalın ve anlaşılır bir şekilde vermeyi amaçlamaktadır. Bugüne kadar yapılmış KPS sınavlarının tamamına yakını analiz edilerek soru gelebilecek yerler tespit edilmiş ve bu tespitler, yazarın uzun yıllara dayanan ders tecrübesi ile birleştirilerek bu eser meydana getirilmiştir. Kitapta bugüne kadarki erişime açık tüm KPS sınavlarında sorulmuş tüm anayasa idare idari yargılama hukuku soruları da, ünitelere ve üniteler içinde alt başlıklara ayrılarak okuyucuya sunulmaktadır.
  Kitabın önemli ve ayırt edici bir özelliği de, çok sayıda sınavda sorulan yüzlerce sorunun ünite ve konu bazlı istatistiğinin okuyucunun istifadesine sunulmasıdır.
  Kitabın, sınava hazırlanacak tüm okuyuculara faydalı olmasını temenni eder kendilerine başarılar dileriz.
  İkinci Sayfa Yönetim
 • Yorumlar (0)
  Bu kitabı değerlendiren ilk kişi olun. Yorumlarınızı ve değerlendirmenizi paylaşın, böylece diğer ziyaretçilerimize bu kitabın kendileri için doğru bir kitap olup olmadığını seçmelerine yardımcı olun.
  Bir değerlendirme yazın
  Yorumunuz
  Puanınız
  Ad
  E-posta

Tüm Sonuçları Göster