Kurul Yayıncılık 10.Sınıf Kimya Hocasından Ders Notları

Kurul Yayıncılık
(0 Yorum)
7,90 TL
6,32 TL
%20
ISBN 9786257469159
YAZAR Kurul Komisyon
SAYFA SAYISI 64
EBAT 16x24
Ürün Özellikleri
10.Sınıf Kimya Hocasından Ders Notları Kurul Yayıncılık
14 yıldır yayın sektöründe bulunan yayınevimizde, eğitimin birçok alanında üretim yapmaktayız. “Öğrenci Dostu Yayınlar” bizim temel ilkemiz. Ders Notları serimiz ile sektöre bir yenilik getirmeyi ve alışılagelmiş konu anlatım kitapları yerine gerçekten kalabalık bilgilerden uzak, nokta atışı notlar; hızlı, analitik ve şematik uyarılar ile gerçekten de “Öğrenci Dostu” olmayı hedefledik.
Ezbere dayalı, mantığını kavrayamadığımız anlatımlara karşı biz de mesafeliyiz. İçeriklerimizin özgün olmasını misyon edinerek alanında uzman 200’den fazla öğretmenimizin notlarından ve tecrübelerinden yararlanarak ”10. Sınıf Hocasından Ders Notları”nı ortaya çıkarttık. Bu seri üzerine emek vermeye başladığımızdan beri azimle çalışarak öğrencilerimize ve değerli öğretmenlerimize yardımcı olacak bir kaynak olmasını öncelik edindik.
Ders Notları serimizi hazırlarken ÖSYM müfredatını ve MEB kazanımlarını da unutmadık, tüm seriyi bu kazanımları analiz ederek oluşturduk. Bu zorlu süreçte, tüm dersler için birer ders notu hazırlayarak yanınızda olmak istedik.
Ders Notları serimizi oluştururken yanımızda olan tüm öğretmenlerimize teşekkür ederiz.
Ödeme Seçenekleri
Yorumlar
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.