Stokta Yok

​​Pegem Yayınları 2021 KPSS Tarih Tamamı Çözümlü 30 Deneme

Pegem Akademi Yayıncılık
(0 Yorum)
25,00 TL
20,00 TL
%20
ISBN 9780202001098
YAZAR Pegem Akademi Komisyon
SAYFA SAYISI 192
EBAT 14x21
TOPLAM SATILAN 189
Ürün Özellikleri
​​​Pegem Yayınları 2021 KPSS Tarih Tamamı Çözümlü 30 Deneme

Sevgili Kamu Personeli Adayları,
KPSS Genel Kültür testinde önemli bir yer tutan “Tarih” kapsamındaki sorular, yıllara göre analiz edilmiş ve bu analiz sonuçlarına göre kitabınızda yer alan deneme sınavları oluşturulmuştur.
Sınavda başarılı olabilmek için yeterli bilgi düzeyinin yanı sıra çok sayıda soruyu anlayarak hızlı bir şekilde cevaplamak gerekmektedir. Bu koşul göz önünde bulundurularak sınavda karşınıza çıkabilecek soru türleri çözümleri ile birlikte sizlere sunulmuştur. 
KPSS yayınlarında hissedilen önemli bir eksikliği gidermek ve adaylara daha nitelikli ve kapsamlı bir kaynak sunmak amacıyla böyle bir çalışma hazırlanmıştır. Kitaptaki denemeler hazırlanırken her sorunun KPSS formatına bire bir uygun olmasına özen gösterilmiş, çıkması muhtemel tüm konulara da gerektiği kadar yer verilmiştir.
“KPSS Tarih 30 Deneme” kitabımızın oluşturulmasında katkıda bulunan yazarımız sayın Serkan Aksoy’a teşekkür eder, kitabımızın hepinize faydalı olacağını umarız. Pegem Akademi Yayıncılık olarak bütün KPSS adaylarına başarılar dileriz.
Pegem Akademi Yayıncılık
Ödeme Seçenekleri
Yorumlar
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.