Stokta Yok

Pegem Yayınları 2021 ÖABT Sınıf Öğretmenliği Video Destekli Konu Anlatımlı Modüler Set 7 Kitap

Pegem Akademi Yayıncılık
(1 Yorum)
250,00 TL
200,00 TL
%20
ISBN 9780202000381
YAZAR Pegem Akademi Komisyon
SAYFA SAYISI 1728
EBAT 19x27
TOPLAM SATILAN 123
Ürün Özellikleri
​Pegem Yayınları 2021 ÖABT Sınıf Öğretmenliği Video Destekli Konu Anlatımlı Modüler Set 7 Kitap

Değerli Okuyucularımız,

Bu kitap, Kamu Personeli Seçme Sınavı Sınıf Öğretmenliği Alan Bilgisi ve Alan Eğitimi sorularını çözmek için gerekli bilgi, beceri ve teknikleri edinmeniz ve soruları kolaylıkla çözebilmeniz amacıyla farklı soru çeşitleri ile kendinizi geliştirmeniz sürecinde siz değerli okuyucularımıza kılavuzluk etmek için hazırlanmıştır.
Kitabın hazırlanış sürecinde, sınav kapsamındaki temel alanlarda kapsamlı alanyazın taraması yapılmış, bu kitabın gerek ÖABT’de gerekse gelecekteki meslek hayatınızda ihtiyacınızı maksimum derecede karşılayacak bir başucu kitabı niteliğinde olması hedeflenmiştir.
Detaylı, güncel ve anlaşılır bir dilde yazılan konu anlatımları, çıkmış sorular ve detaylı açıklamalarıyla desteklenmiş, her ünite içeriği ÖSYM formatına uygun, çözümlü test sorularıyla pekiştirilmiştir. Ayrıca konu anlatımlarında verilen bilgi ve çözüm tekniklerine ek olarak uyarı kutucuklarıyla da önemli konulara dikkat çekilmiştir.
Geleceğimizi güvenle emanet ettiğimiz siz değerli öğretmenlerimizin hizmet öncesi ve hizmet içi eğitimlerine katkıda bulunabilmek ümidiyle...
Ödeme Seçenekleri
Yorumlar
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.