Pelikan Yayıncılık Polisler İçin Pratik İngilizce

Pelikan Yayıncılık
(0 Yorum)
23,15 TL
13,89 TL
%40
ISBN 9786055529741
YAZAR Metin Kutlu
SAYFA SAYISI 455
EBAT 13x19
KARGOYA VERİLİŞ SÜRESİ
:
En geç 1 - 3 iş günü içinde seçilen kargo firmasına teslim edilecektir.
Ürün Özellikleri
​Pelikan Yayıncılık Polisler İçin Pratik İngilizce

"Polisler İçin İngilizce Serisi" kitapları iki kitaptan oluşmaktadır.
Birinci kitap "Polisler İçin Pratik İngilizce", başlangıç ve orta seviyede olanlara günlük pratik konuşmayı öğreten bir kitaptır. Meslektaşlarımız bu kitaptan öğrendikleriyle, yabancılarla rahat bir şekilde İngilizce konuşacaklar, sorularını anlayabilecekler, şikâyetlerini dinleyebilecekler ve onlara gerekli yardımı yapabileceklerdir.
Özellikle yabancılarla karşılaşma durumunda olan her polisin yanında ve yurtdışına gideceklerde "Polisler İçin Pratik İngilizce" kitabından mutlaka bir adet bulunmalıdır. Bu kitap, hizmet içi eğitim programları dâhilinde düzenlenen İngilizce kurslarında da kullanabilecek bir kaynaktır.
Şu anda birkaç Polis Meslek Yüksekokulu dışında Polis Meslek Yüksekokullarında ve Kıbrıs-Lefkoşe'de bulunan Polis Okulunda yardımcı ders kitabı olarak okutulmaktadır.
İkinci kitap "Polisler Meslek İngilizcesi", orta ve ileri seviyede ingilizcesi olanlara mesleki literatürü, tutanak tutmayı, rapor yazmayı öğreten ve Birleşmiş Milletler yurtdışı sınavlarına hazırlık materyallerini içeren bir kitaptır.

Ödeme Seçenekleri
Yorumlar
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.