Yeni
Stokta Yok

​Savaş Yayınları 2020 KPSS A Grubu Üstadı Maliye Konu Anlatımlı

Savaş Yayınevi
(0 Yorum)
119,00 TL
89,25 TL
%25 indirimli
ISBN 9789757197089
YAZAR Mustafa Karadeniz
SAYFA SAYISI 744
EBAT 16x24
KARGOYA VERİLİŞ SÜRESİ
:
En geç 1 - 3 iş günü içinde seçilen kargo firmasına teslim edilecektir.
Ürün Özellikleri
Savaş Yayınları 2020 KPSS A Grubu Üstadı Maliye Konu Anlatımlı
 
Maliye Teorisi
Kamu Harcamaları
Kamu Gelirleri
Devlet Bütçesi
Devlet Borçları
Vergi Hukuku
Türk Vergi Sistemi
Maliye Politikası
(Ders Notları)
 
Önsöz
 
Sevgili arkadaşlar, kariyer sınavlarına hazırlık için uzun uğraşlar sonucunda hazırladığımız bu kitabımızın sizlere faydalı olabilmesi en büyük arzumuzdur. Bu temenniyle sizlere kitabımızın daha fazla faydalı olabilmesi için üç temel aşamada kitabımıza nasıl çalışılmalı onu anlatmaya çalışalım.1. Öncelikle kitabımız geniş konu anlatımına sahiptir ve konularımız dikkatlice okunmalıdır.2. Konuların arkasında yer alan ve o konu ile ilgili seçilmiş öğretici nitelikteki çıkmış sorular çözülmelidir.
3. Konu ile ilgili çıkmış sorular çözüldükten sonra eksik olan konular tespit edilmeli ve bu konular tekrar edilmelidir.
 
Ayrıca kitabımızın bu baskısında her konunun arkasına boşluk doldurma testleri koyarak konuların pekişmesine ve siz değerli arkadaşlarımızın klasik sınavlarına hazırlanmasına yardımcı olmaya çalıştık.
 
Tüm bunların sonunda en son bölümde yer alan SAYIŞTAY, İDARİ HAKİMLİK, MALİ HİZMETLER UZMAN YARDIMCILIĞI, MÜFETTİŞLİK, DEFTERDARLIK ve GELİR UZMAN YARDIMCILIĞI sınavlarında çıkmış soruları KONU
KONU düzenleyerek kurum sınavlarında da kitabımızın sizlere faydalı olmasını sağlamaya çalıştık.
 
İyi niyetle yapılmış tüm bu çalışmaların sonunda muhakkak ki gözümüzden kaçan eksikliklerimiz olacaktır, bu durumlarda siz değerli arkadaşlarımızın yardımına ihtiyacımız olacaktır. Lütfen bizim göremediğimiz eksiklerimizi tarafımıza bildirin. Öğrencim Selahattin Kaya’ya ayrıca teşekkür ederim.
 
Mustafa KARADENİZ
2020 – ANKARA

Basım Tarihi 2020
Baskı Sayısı
Sayfa Sayısı 744
Kitap Ebatı 16x24
Cilt / Kağıt
Yorumlar
Tavsiye Et
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.