Seçkin Yayıncılık Themis Matematik Konu Anlatımlı

Seçkin Yayıncılık
(0 Yorum)
50,00 TL
37,50 TL
%25
ISBN 9789750260421
YAZAR Mehmet Polat İnal
SAYFA SAYISI 288
EBAT 16x24
TOPLAM SATILAN 33
KARGOYA VERİLİŞ SÜRESİ
:
En geç 1 - 3 iş günü içinde seçilen kargo firmasına teslim edilecektir.
Ürün Özellikleri
​Seçkin Yayıncılık Themis Matematik Konu Anlatımlı

Kitap Tanıtım Yazısı (Kapaktan):.

Bu kitapla öğreneceğiniz seviyede matematik bilgisiyle Adli Hakimlik, İdari Hakimlik, Kaymakamlık ve KPSS sınavlarındaki önemli sayıda matematik sorusu çözebilirsiniz.

Kurum sınavlarındaki benzersiz başarısı nedeniyle 16 yılda yüzbinlerce adayın tercih ettiği Themis Dizisinin "Konu Anlatımlı, Hakimlik - KPSS Matematik" isimli yeni kitabının en önemli özelliği, temel seviyede matematik bilgisi ile en karmaşık ve zor konuları bile kolaylıkla anlayabileceğiniz şekilde size anlatıyor olmasıdır.

Konular işlenirken iyi kavranabilmesi için, anlatılan konular yaklaşık 500 çözümlü örnekle desteklenmiştir. Bunun yanında önemli yerlerin iyi anlaşılması ve akılda kalmasını kolaylaştıracak 100'den fazla önemli ipucu notuna yer verilmiştir. Ayrıca, her adayın kolaylıkla kavrayabilmesi için, bazı karışık ve zor konular birden fazla çözüm yolu ile anlatılmıştır.

Kitapta güncel müfredata uyumlu hazırlanan çözümlü sorular önceki kurum sınavlarında çıkan soru tiplerinden oluşturulduğu için, gelecek sınavlarda çok benzerlerinin çıkması hiç şaşırtıcı olmayacaktır.

Kitapta Bulunan Konu Başlıkları

-       Akıcı ve Yalın Bir Dille Anlatılmış Konular

-       Tamamı Çözümlü Örnekler

-       Basitten Karmaşığa Doğru Sıralanmış Çözümlü Örnekler

-     Sınav Sorularına Paralel Çözümlü Örnekler

Ödeme Seçenekleri
Yorumlar
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.