Yeni

Seçkin Yayıncılık Themis Vergi Hukuku Soru Kitabı

Seçkin Yayıncılık
(0 Yorum)
79,00 TL
63,20 TL
%20 indirimli
ISBN 9789750261480
YAZAR Seçkin Komisyon
SAYFA SAYISI 834
EBAT 13x19
Ürün Özellikleri
​Seçkin Yayıncılık Themis Vergi Hukuku Soru Kitabı

Ben soru çözerken daha iyi öğreniyorum diyorsanız bu kitap tam sizin için!

Kurum sınavlarındaki benzersiz başarısı nedeniyle 16 yılda yüzbinlerce adayın tercih ettiği THEMIS Dizisi yeni yayınlamaya başladığı Soru Kitaplarıyla öğrendiklerinizi kalıcı hale getirmeyi hedefliyor.

Vergi Hukuku Soru Kitabı'n da Vergi mevzuatımız tüm yönleriyle incelenmiş ve vergi mevzuatının teknik yönü ve kendine özgü dili olabildiğince açık ve günümüz Türkçesine uygun şekilde anlatılmaya çalışılmıştır Kitap ÖSYM'nin sınav formatına uygun, yeni nesil sorularla işlemekte ve sizi sınavda karşılaşacağınız soru tiplerine hazırlamayı amaçlamaktadır. Kitapta tamamı çözümlü 1000’den fazla soruya yer verilmiştir. Çözümler çok kısa, basit cümlelerle geçiştirilmemiş, ihtiyaç olan yerlerde neredeyse konu anlatımı kitabındaki kadar detaya girilmiştir.

Sınava hazırlanırken vaktinizin oldukça sınırlı olduğu dikkate alınarak, her bir bölümdeki soru sayısı sınavlardaki konuların ağırlığına göre titizlikle ayarlanmıştır. Kitaptaki sorular sınav müfredatına uyumlu hazırlandığı ve önceki kurum sınavlarında çıkan soru tiplerinden oluşturulduğu için, gireceğiniz sınavlarda çok benzerlerinin (hatta belki de aynısının) karşınıza çıkması hiç şaşırtıcı olmayacaktır.

Bu kitapla pekiştireceğiniz vergi hukuku bilgisiyle KPSS, İdari Yargı Hâkimliği, Sayıştay Denetçi Yardımcılığı, Gelir Uzmanlığı Giriş ve Yeterlik Sınavlarına hazırlananlar ile Hazine ve Maliye Bakanlığı bünyesindeki diğer kurum içi yükselme sınavlarında ciddi sayıda vergi hukuku sorusu çözebilirsiniz.

Sınavınız da başarılar dileriz. 
Ödeme Seçenekleri
Yorumlar
Tavsiye Et
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.