WhatsApp Destek

Temsil Yayınları 2020 KPSS A Grubu Teftiş Hukuk Soru Bankası

Temsil Yayınları
(0 Yorum)
193,00 TL
135,10 TL
%30
ISBN 9786057731210
YAZAR Temsil Komisyon
SAYFA SAYISI 804
EBAT 16x24
TOPLAM SATILAN 29
KARGOYA VERİLİŞ SÜRESİ
:
En geç 1 - 3 iş günü içinde seçilen kargo firmasına teslim edilecektir.
Ürün Özellikleri
Temsil Yayınları 2020 KPSS A Grubu Teftiş Hukuk Soru Bankası

YAZARLAR

Levent ERSİN
Dağlar EKŞİ
Recep ÖZCEYLAN
Kerem Çetin TEKEŞ
İlker EROĞLU
Emin KALKAN
İsmail ERYILMAZ

TEFTİŞ Hukuk Soru Bankası kitabımızın hazırlığında, her geçen yıl evrimleşen ve yenilenen sınav sistemlerinde salt bilginin değil, bilgiyi kullanmanın ve güncel bilginin önem kazandığı, eski-yeni deneyimlerin profesyonelce harmanlandığı tarzda soruların başarıya götürdüğü gerçeği ile yola çıktık.
Bu yolda emeği geçen Kamu Hukuku ve Özel Hukuk komisyonlarımız iki ayrı yapının birleşimi olarak çalışmalarını yürütmüştür. Komisyonların bir grubu değerli akademisyenlerden ve mevzuatı yakından takip eden öğretim görevlilerinden oluşmaktayken diğer grup ise yalnızca kurum sınavlarına yoğunlaşmış olan, Hakimlik, KPSS ve diğer kurum sınavlarında uzmanlaşmış, tüm kurum sınavlarında gelen soruların kapsadığı müfredat ve müfredata ilişkin değişmeler konusunda profesyonelleşmiş olan değerli eğitmenlerden oluşmuştur. Burada amaç, müfredat dahilinde size gerekli olan tüm konular ve soru tarzlarını tam olarak tespit ederek ihtiyaç duymayacağınız gereksiz detaylarla uğraşıp vakit ve emek kaybetmenizi engellemektir.

TEFTİŞ Hukuk Soru Bankası’nın farklı bir yanı da soruların çözümlerinde kullanılan yöntemdir.
TEFTİŞ Hukuk Soru Bankası; sadece sorunun cevabını değil, konunun soru olması muhtemel tüm önemli noktalarını anlatıp, cevap olmayan seçeneklerinde neden yanlış olduğunu gerekçeleriyle anlatan tek soru bankasıdır. Ayrıca konu anlatan bir kitap okumanıza gerek kalmadan, sadece çözümleri tam olarak okumanız sizi sınavlara hazır hale getirmeye yardımcı olacaktır…

İÇİNDEKİLER
  • Anayasa Hukuku
  • İdare Hukuku
  • Ceza ve Ceza Muhakemesi Hukuku
  • Medeni Hukuk
  • Borçlar Hukuku
  • Ticaret Hukuku
  • İcra ve İflas Hukuku
  • Kaynakça
SAYFA SAYISI: 804
EBAT: 16×24
Ödeme Seçenekleri
Yorumlar
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.