WhatsApp Destek
Müşteri Destek Hattı : 0850 532 9653
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim

Temsil Yayınları 2020 Özgün Adli Hakimlik Soru Bankası

Ürün Kodu : 9786057731630
Sayfa Sayısı : 827
Ebat : 16x24
320,00 TL
224,00 TL
%30 İndirim
Daha Fazla Temsil Yayınları
Daha Fazla Adli Hakimlik Soru
27.02.2024 tarihine kadar kargoda
Bu ürün şimdiye kadar 20 ziyaretçimiz tarafından satın alınmıştır
​Temsil Yayınları 2020 Özgün Adli Hakimlik Soru Bankası
 

ÖZGÜN HAKİMLİK SORU BANKASI HAKKINDA
Hakimlik sınavlarına hazırlanan değerli arkadaşlar;
Çıkmış olduğunuz maratonda hem ÖZGÜN hem de ÇIKMIŞ soru çözmenin önemli olduğu aşikârdır. Bu bağlamda çıkmış soru olarak tercih ettiğiniz veya edecek olduğunuz, son 20 yılın Hakimlik sorularının orijinal hallerini (uyarlama değil) içeren MÜESSİR Çıkmış Soru Bankası ekibi olarak sizlere ÖZGÜN ve kaliteli sorulara yönelik tecrübemizi de ulaştırmak istedik.

ÖZGÜN Adli-İdari Hakimlik Soru Bankasında;
- Her alanda, özenle oluşturulmuş ve kapsamlı cevapları itibarıyla konuyu özetleyen mahiyette seçilmiş sorular yer almaktadır.
- Sorular belli konu başlıkları dahilinde ayrılmış, yani konularına göre sınıflandırılmıştır.
- Hukuk Muhakemeleri Kanunu’nda Temmuz 2020’de yapılan tüm değişiklikler karşılaştırmalı bir şekilde gösterilmiş ve bu değişikliklere yönelik sorulara yer verilmiştir.
- Diğer alanlarda da kitabın basım tarihine kadar olan ilgili kanun değişiklikleri kitaba işlenmiştir.
- ÖZGÜN İdari Hakimlik soru bankasında Maliye ve İktisat sorularına da yer verilmiştir.
ÖZGÜN Adli-İdari Hakimlik Soru Bankamızı hazırlarken tekrar eden ya da benzer sorular ile çok kalın bir eser ortaya koymak yerine öğretici ve seçilmiş sorular hazırlamayı, cevaplarının da kapsamlı tutulmasını ve soruların da konularına göre ayrılmasını tercih ettik. Dolayısıyla ilk defa bir alanı çalışırken ÖZGÜN Hakimlik Soru Bankamızın çözülmesi konuların pekiştirilmesine yardımcı olacaktır. Bütün dersler bittikten sonra ÖZGÜN Hakimlik Soru Bankamızın çözülmesi ise öğretici bir genel tekrar yapılmasına yardımcı olacaktır.

Ders anlatma ve/veya yayın tecrübesi olan deneyimli ve uzman bir hoca kadrosu ile hazırlanmış olan ÖZGÜN Hakimlik Soru Bankamızın sınavlara hazırlanan siz değerli arkadaşlar için faydalı olacağına kesinlikle inanıyor ve sizlere başarılar diliyoruz.

 

“ÖZGÜN” ekibi
Ağustos 2020

 

Yazar: Ebru Çorbacıoğlu, Hamza Parlak, Metin Aydın, Yaşar Mirzaoğlu, Gökhan Aksoy, Mustafa Ahmet Şengel, Yekta Cem Yıldırım, Cihan Batu

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.