​Temsil Yayınları İş Hukuku Tamamı Çözümlü Soru Bankası 3.Baskı

Temsil Yayınları
(0 Yorum)
40,00 TL
32,00 TL
%20
ISBN 9786057731180
YAZAR Cihan Batu
SAYFA SAYISI 184
EBAT 16x24
TOPLAM SATILAN 25
KARGOYA VERİLİŞ SÜRESİ
:
En geç 1 - 3 iş günü içinde seçilen kargo firmasına teslim edilecektir.
Ürün Özellikleri
Temsil Yayınları İş Hukuku Tamamı Çözümlü Soru Bankası 3.Baskı
 
YAZAR: Cihan Batu
SAYFA SAYISI:184
EBAT: 16×24
 

Adli Yargı Hâkim ve Savcı Adaylığı sınavlarına hazırlanan kıymetli arkadaşlar;

2019 Adli Yargı sınavı öncesi sınav kapsamına alınan ve ilk defa 2019 Adli Yargı Hakim ve Savcı Adaylığı sınavında sorulan İş Hukuku bölümünden sınavda 5 soru gelmektedir. 2019 yılındaki sınavda çıkan 5 sorunun tamamının, soru cümlesi, cevap seçeneği ve hatta neredeyse diğer seçeneklerine kadar kitabımızda yer alan sorular ile aynı veya benzer olması bizleri sevindirmiş ve gururlandırmıştır.
 

Sizlerin de teveccühü ile kısa bir zaman diliminde ilk 2 baskısını tüketen soru bankamızın soru kaçırmayacak şekilde hazırlanmış olması en önemli farkımızdır.
 

Soru bankasında mümkün mertebe sizlere güncel olan ifadeleri sunmaya çalıştık. 3.baskımızda da kitaba yeni özgün sorular ekledik, kitapta ÖNEMLİ GÜNCELLEMELER yaptık ve maddi hataları düzelttik.
 

2019 Adli Hakimlik sınavında gelen soruların hepsi “Bireysel İş Hukuku” kapsamında gelmiş olmasına rağmen önümüzdeki yıllarda “Toplu İş Hukuku” kısmından da soru gelebilme ihtimalini yüksek gördüğümüz için bu konuya yönelik sorulara da yer verdik.
 

Hazırlamış olduğumuz İŞ HUKUKU-Soru Bankamızda;

  • İş sağlığı ve güvenliği dahil Bireysel İş Hukuku’na ve Toplu İş Hukuku’na dair kanunlara yönelik sorular yer almaktadır.
  • Konunun hemen akabinde soru çözebilmeniz için SORULAR, KONULARINA GÖRE TASNİF EDİLMİŞTİR.
  • Her konunun içinde hazırlanan sorular, mevzuata uygun ve SİSTEMATİK BİR ŞEKİLDE İLERLEMEKTEDİR.
  • Böylelikle, soruyu çözerken KONUYU ÖĞRETEN veya TEKRAR ETTİREN bir soru bankası meydana gelmiştir.
  •  
  • Tekrardan kaçınmak suretiyle olabildiğince soru hazırlayarak ve ayrıntılı cevaplar vererek İş Hukuku alanında gelebilecek tüm sınav sorularının yakalanması amaçlanmış ve nitekim çıkan soruların hepsi yakalanmıştır.
  •  
  • Soruların cevaplarında hem cevabın doğruluğunun ispatı hem de kanun metni ile çalışmayı tercih eden arkadaşlarımız için ilgili kanun maddesine yer verilmiştir.
  • Ayrıca, çalışmamızda yer alan soruların cevaplarını ayrıntılı bir şekilde verirken, okuyucunun dikkatini çekebilmek ve tekrardan kaçınmak için sorunun doğru cevabını koyu renkle yazdığımızı belirtmek isteriz.
  •  

Soru bankamızın, Adli Yargı Hâkim ve Svacı Adaylığı sınavına girecek tüm mezun ve avukat arkadaşlarımıza oldukça faydalı olacağına inanıyorum ve hepinize başarılar diliyorum.

 
 
           Adli Yargı Hâkim ve Savcı Adaylığı sınavlarına hazırlanan kıymetli arkadaşlar;
 
Yakın zamanda kanunlaşan yargı reformu paketlerinden biri ile “son dakika” denilecek türden bir değişiklikle karşı karşıya kaldınız ve 29 Aralık 2019 tarihinde yapılacak olan Adli Hâkimlik sınavlarınızda 5 adet İŞ HUKUKU sorusu ile karşılaşacaksınız.
 
Yaşadığınız bu zorluğu sizler için kolaylığa çevirmek için ve 29 Aralık 2019 tarihinde yapılacak olan sınav öncesi, sizler adına geç kalmamak için var olan İş Hukuku’na yönelik ilgi ve bilgi birikimlerimizi size ulaştırmak istedik ve bu çalışmayı ortaya koyduk.
 
Bu eserde, esasen çok geniş bir alanı kapsayan İş Hukuku dalında, EN TEMEL KANUNLARA ve SINAVDA SORULMA İHTİMALİ KESİN VE YÜKSEK OLAN KANUNLARA yönelik sorulara yer verdik.
 
Hazırlamış olduğumuz İŞ HUKUKU-Soru Bankamızda;
 
İş sağlığı ve güvenliği dahil Bireysel İş Hukuku’na ve Toplu İş Hukuku’na dair kanunlara yönelik sorular yer almaktadır.
Konunun hemen akabinde soru çözebilmeniz için SORULAR, KONULARINA GÖRE TASNİF EDİLMİŞTİR.
Her konunun içinde hazırlanan sorular, mevzuata uygun ve SİSTEMATİK BİR ŞEKİLDE İLERLEMEKTEDİR.
Böylelikle, soruyu çözerken KONUYU ÖĞRETEN veya TEKRAR ETTİREN bir soru bankası meydana gelmiştir.
Tekrardan kaçınmak suretiyle olabildiğince soru hazırlayarak ve ayrıntılı cevaplar vererek İş Hukuku alanında gelebilecek tüm sınav sorularının yakalanması amaçlamıştır.
Soruların cevaplarında hem cevabın doğruluğunun ispatı hem de kanun metni ile çalışmayı tercih eden arkadaşlarımız için ilgili kanun maddesine yer verilmiştir.
Ayrıca, çalışmamızda yer alan soruların cevaplarını ayrıntılı bir şekilde verirken, okuyucunun dikkatini çekebilmek ve tekrardan kaçınmak için sorunun doğru cevabını koyu renkle yazdığımızı belirtmek isteriz.
 
 
Bu soru bankasının, son düzlük diye tabir edebileceğimiz kalan zamanda Adli Yargı Hâkim ve Savcı Adaylığı sınavına girecek tüm mezun ve avukat arkadaşlarımıza oldukça faydalı olacağına inanıyorum ve hepinize başarılar diliyorum.
Ödeme Seçenekleri
Yorumlar
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.