WhatsApp Destek
Müşteri Destek Hattı : 0850 532 9653
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim

Tonguç Akademi 7. Sınıf Sözel Zoru Bankasıı

Ürün Kodu : 9786257547307
Sayfa Sayısı : 232
Ebat : 19x27
34,00 TL
22,10 TL
%35 İndirim
Daha Fazla Tonguç Akademi
Daha Fazla 7.Sınıf Türkçe
Bu kitapta, kitap içerisinde bulunan 786 soruya ek olarak 200 adet ekstra dijital soru bulunmaktadır.

Ekstra dijital sorulara satın aldığınız kitabınızı aktive ettikten sonra ulaşabilirsiniz.

Kitap aktivasyonunu nasıl yapacağınızı öğrenmek için tıklayın.

Test sayfalarında bulunan QR kodları okutarak da dijital sorulara ulaşabilirsiniz.

7. Sınıf Sözel Zoru Bankası

Bu kitapta yenilenen MEB müfredatına %100 uyumlu, kazanımları birebir test eden temel sorular ve yeni nesil MEB tarzı, gerçek yaşam durumlarına yönelik ZORULAR var.

• Zoru demek zor soru demek. Ama asla müfredat dışı, çözülemeyecek veya insanı hayattan soğutacak cinsten değil.

• Yeni sınav sisteminde ve güncellenen müfredatta gerçek yaşam problemleri, uzun uzun paragraflar, çözme becerisi ve bilginin değil de anlama becerisinin ön planda olduğu sorular artık çok önemli. İşte tam bu noktada hem yeni sınavlarda hem de yeni müfredatla değişen okul derslerinde sana yardımcı olacak süper bir kaynak: Zoru Bankası.

• Her testin sağ tarafında Zoru sayfası var. Sol tarafında ise temel bilgileri ölçücü sorular. Zaten Zoruları diğerlerinden farklı olan yatay olması ve renkli sayfasından tanıyacaksın. Zorular, soru zorlayıcılığı açısından oldukça geliştirici yapıda. Yani senin yapman gereken kendini zorlayıp, limitlerini zorlayıp en iyi hedefleri bu gayretinle elde etmek.

• Yapamadığın soruların TATS uygulamasıyla çözümünü 7-24 izleyebilirsin.

• Bu arada kitabının bir de gizli gücü var. Her testin sonuna ikişer adet dijital soru ekledik. Testlerin başındaki kare kodları okutarak bu gizli gücün eklendiğini görebilir ek soruları çözebilirsin. Sakın bu soruları çözmeden testleri bitirdim deme!

• Ayrıca kitabın TEPS (Tonguç Eğitim Programlama Sistemi) uyumlu. Yani tüm kitap küçük adımlara bölünerek belirli süreli programlar ile kitap bitir-me modeline göre tasarlandı. İstersen adımları takip ederek kitabı küçük parçalar halinde bitirebilir, istersen de 15-24-33 günlük Yoğun-Orta-Rahat programlar ile belli sürede kitabı tamamlayabilirsin.

• Kitap içerisindeki sorular; farklı öğretmenlerin değerlendirmelerinin ortalaması alındıktan sonra öğrencilerin çözümlerindeki doğru, yanlış ya da boş soru analitikleri de eklenerek hesaplanıp seviyelendirilmiştir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.