subat-pop.jpg (257 KB)

Ydspublishing Yayınları English Box Yaprak Testler

YDS Publishing
(0 Yorum)
25,00 TL
ISBN 9789752472730
YAZAR Ydspublishing Komisyon
SAYFA SAYISI 100
EBAT 18x24
TOPLAM SATILAN 21
KARGOYA VERİLİŞ SÜRESİ
:
En geç 1 - 3 iş günü içinde seçilen kargo firmasına teslim edilecektir.
Ürün Özellikleri
Ydspublishing Yayınları English Box Yaprak Testler

Yazarlar: Muhammed Ö. Yaşar, Ömer F. Yaşar

ENGLISH BOX “from zero to hero”
English Box ilk defa İngilizce öğrenmek isteyen kişilere hitap etmektedir. Türkçe anlatımlıdır ve 1500’e yakın alıştırma sorusu ile desteklenmiş ve English Box Yaprak Testler isimli ek ürün ile yaklaşık 1000 soruluk ürün de eklenerek set haline getirilmiştir. Böylece öğrendiklerinizi toplamda 2500’e yakın alıştırma sorusuyla çok daha sağlıklı bir şekilde pekiştirebileceksiniz.. Sıfırdan başlamak ya da geçmişteki bilgilerinizi tazelemek istiyorsanız tam size göre bir kaynaktır. Aşağıdan örnek sayfaları inceleyebilirsiniz.

ÖNSÖZ

English Box, “from zero to hero” parolasıyla hazırlanmıştır. Konu düzeni olarak A1 + A2 + B1 seviyelerini içermektedir. Dolayısıyla elinizdeki kitapla elementary + pre-intermediate + intermediate düzeylerini tamamlayabilirsiniz.
Sözü geçen seviyelerde tamamlanması gereken gramer konularının yanı sıra kelime dağarcığını geliştiren bol miktarda test içeren kitabımızda ayrıca çeviri alıştırmalarıyla okuma becerisinin geliştirilmesi amaçlanmıştır. Yani bu kutuyla (English Box); gramer, kelime ve okuma becerilerinizi rahatlıkla üst seviyelere doğru taşıyabileceksiniz.
İngilizce’ye sıfırdan başlayanlar için ideal olan kitabımız pratik soru çözüm tekniklerine dayalı, sade ve net bir formatta hazırlanmıştır. Elinizdeki kitapta 1500’e yakın soruyla her konu pekiştirilmiş, ipuçları ve kısa yollarla donatılmış ve konu sonlarında ayrıca testler hazırlanarak gramer konularının özümsenmesi sağlanmıştır.
English Box genel olarak İngilizce’ye sıfırdan başlayanların, dil sınavlarına hazırlananların (ilk seviyelerde olanlar için), yabancı dille öğretim yapan özel okulların, Milli Eğitim’de ortaöğretime devam eden öğrencilerin, üniversitelerin dil bölümlerine girmeyi hedefleyen öğrencilerin(ilk seviyelerde olanlar için), üniversite hazırlık sınıflarında eğitim görenlerin vb. gereksinimleri göz önünde bulundurularak hazırlanmış ve bu yolla kitabımızın oldukça geniş bir yelpazeye sahip genel bir başvuru kaynağı ve ana ders kitabı olması amaçlanmıştır.
“From zero to hero” parolasıyla hazırlanan English Box’la sıfırdan başlayarak İngilizce’nizi orta seviyeye kadar geliştirebileceksiniz. Bu kitabı alarak doğru bir tercih yaptığınızdan emin olabilirsiniz. İngilizce öğrenme serüveninde hepinize başarılar dilerim.

Basım Tarihi
Baskı Sayısı
Sayfa Sayısı 100
Kitap Ebatı 18x24
Cilt / Kağıt
Ödeme Seçenekleri
Yorumlar
Tavsiye Et
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.