• Yargı Yayınları 2018 KPSS Maestro Genel Yetenek Genel Kültür Konu Anlatımlı Modüler Set HEDİYELİ!

Yargı Yayınları 2018 KPSS Maestro Genel Yetenek Genel Kültür Konu Anlatımlı Modüler Set HEDİYELİ!

5/5 (15 yorum) Yorum Yap
147,50TL 88,50TL

Kazancınız 59,00TL

Yargı Yayınları
Yazar:
Yargı Yayınevi Komisyon
Yıl:
2018
ISBN:
9786053076100
Sayfa Sayısı:
1760
Format:
19x27
Dil:
Türkçe
Kategoriler:
-
KPSS GY GK
-
KPSS GY-GK Konu Anlatımlı
-
KPSS Modüler Set Konu
  • Aynı Gün Kargo

  • Para İadesi Garantisi

Paylaş

Yargı Yayınları 2018 KPSS Maestro Genel Yetenek Genel Kültür Konu Anlatımlı Modüler Set 5 Kitap"Türkçe, Matematik, Tarih, Coğrafya, Vatandaşlık"

Türkiye’nin alanında öncü firması olan YARGI YAYINEVİ yıllardır değişim ve gelişim içinde olup bu yılda beklentilerin üzerinde çalışmalara imza atmıştır.

Hayatlarının önemli bir dönüm noktasına gelen genç memur adaylarına, değişimin önceden farkında olması için üstün çabalar sarf edilmiştir.

Hazırlanan setler, soru bankaları ve deneme sınavları şu ana kadar hazırlanan, en anlaşılır, en çoğulcu ve en katılımcı yayınlardır.

Yayınevinimiz yıllardır memur adaylarının hazırlık sürecinde bireysel çalışmalarına yardımcı olup başarı düzeyini artırmada tecrübeli öğretmen ve onların kaleminden çıkan yayınlara büyük ihtiyaç duyduğunu bilmektedir.

Bu ihtiyacı bu yılda iyi analiz eden Yargı Yayınevi, birçok memur adayının görüşlerine başvurmuş, ortaya çıkan beklentiler doğrultusunda tüm yayınlarını Türkiye’nin önde gelen dershane ve öğretmenleri tarafından gözden geçirmiş ve güncellemiştir.

Konu anlatımlı tüm kitaplarda ders öğretmeninin ikonu kullanılarak anahtar bilgiler, alanında uzman ve tecrübeli öğretmenler tarafından adayların karşısında öğretmen ders anlatırmışçasına görsel hale getirilmiştir.

Yayınlarımızda kalıcı öğrenmeleri sağlayacak diğer görsel içeriklere de yer verilmiştir.

Adayların sınavın değişen kapsamına, soruların yenilenen formatına uygun çok sayıda ve farklı yapıda soruları çözmeleri gerekmektedir. Bu nedenle soru bankaları ve deneme sınavlarındaki tüm sorular analiz edilmiş, sınavlarda adayın “ bu soruyu Yargı’nın kitabında çözmüştüm.” diyebilmesi anlayışıyla yeni yapıya uygun sorular eklenmiştir.

Yayınlarımızda mükemmelliği hissedecek olan adaylara “ Siz hazırsanız, bizde hazırız. “ sloganıyla hazırlıklarını tamamlamıştır.

Tanıtım Bülteninden

Mustafa ŞEKER

Editör

Yargı Yayınları 2016 KPSS Orhun Tarih Çözümlü Soru Bankası HEDİYELİ!!

VE
Yargı Yayınları 2017 KPSS GY GK Güncel Bilgiler Soru Bankası HEDİYELİ!!

Yorum Yap