WhatsApp Destek
Müşteri Destek Hattı : 0850 532 9653
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim

KR Akademi 2022 TYT Şöhretler Karması Matematik 10 Deneme

Ürün Kodu : 9786257628549
Sayfa Sayısı : 104
Ebat : 22x29
67,00 TL
50,25 TL
%25 İndirim
Daha Fazla KR Akademi
Bu ürün şimdiye kadar 27 ziyaretçimiz tarafından satın alınmıştır
Biz onları şöhret olarak adlandırdık ama onlar tüm tecrübe ve birikimleriyle Ankara, İstanbul ve İzmir’in seçkin Fen Lisesi, Sosyal Bilimler ve Anadolu Liseleri’nde Zümre Başkanlığı görevini yerine getiriyorlar.

KR Akademi olarak, Şöhretler Karması Branş Denemelerinde görev alan 60’ı aşkın çok değerli yazarımıza üstün emekleri için teşekkürü bir borç biliyoruz.

Şöhretler Karması Serisinde ÖSYM’nin YKS sistemindeki yeni soru dağılımı, yeni soru tarzı ve MEB Kazanımlarındaki güncellemelere birebir uyum esas alınmıştır.

Soruların zorluk derecesi, soru kalıpları ve tarzları birebir ÖSYM tarzına göre belirlenip soru kontrolleri 40 ayrı kurumda görev yapan yazarlarımız tarafından kontrol edilmiştir.ŞÖHRETLER KARMASI DENEMELERİ TAMAMI VİDEO ÇÖZÜMLÜ

Tüm denemelerde soruların video çözümlerinin önemli bir bölümü bizzat yazarlarımız tarafından açıklamalı olarak yapılmıştır.

Şöhretler Karması denemelerinde qr kodları okutarak tüm denemelerin detaylı çözümlerini de izleyebilirsiniz.YAZARLARIMIZIN MESAJI:

Değerli gençler,

Yüksek Öğretim Sınavının (YKS) ilk basamağı Temel Yeterlilik Sınavı (TYT) için ŞÖHRETLER KARMASI

adıyla hazırladığımız denemelerimizde matematiğin tüm kazanım, tanım ve kuralları çok iyi tarandı.Deneme serimizde ÖSYM’nin TYT sınav sisteminde kullandığı ve yeni nesil olarak adlandırdığımız okuduğunu anlama, yorumlama ve sorgulamaya dayalı sorulara ağırlık verdik. Eski tarz klasik sorulara birçok adayın önceden aşinalığı var. Bunun için yeni sınav sisteminde matematikteki başarınızı belirleyecek olan yeni nesil sorulardır.Yeni nesil sorularda kriterleri şu şekilde sıralayabiliriz:

– Bu sorularda bilginizin yanı sıra yorum gücünüz ölçülmektedir.

– Sorudaki veriler şekil üzerinde yer alır ve sorunun çözülmesi için şeklin kullanılması gerekmektedir.

– Sorudaki püf noktalarını fark ettiğinizde işlem kalabalığı yaşamadan rahatça soruyu çözebilirsiniz.

Yeni nesil sorularda yer yer alışılagelenden uzun metinlere ve gerçek hayatla ilişkilendirebileceğiniz

kavramlara yer verdik. ÖSYM tadındaki bu soruları çözerken hem iyi bir hazırlık yapacağınıza hem de keyif alacağınıza inanıyoruz.

Yorum gücünüze ve yeni nesil soruları çözme becerinize katkı sağlayacağına inandığımız denemelerin

ardından gireceğiniz TYT’de başarılar diliyoruz.

Matematik Zümre Başkanları
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.