YARGI BASIM YAYIN DAĞ. PAZ. SAN. LTD. ŞTİ.

Hakkımızda

Yargı Yayınevi 1984 yılında Ankara Zafer Çarşısı’nda Yaşar KAVAS, Ahmet KAVAS ve Hüseyin YILDIRIM’ın kuruculuğunda küçük bir işletme olarak faaliyetine başlamıştır.

Kuruluşunda ilk olarak üniversite ders kitaplarını yayınlamayı ve pazarlamayı amaçlamıştır. İlk yayını Prof. Dr. Sadık KIRBAŞ’ın “Devlet Malları” adlı eseridir. Daha sonra Türkiye’nin birçok üniversitesinde okutulan derslerin ve seçkin öğretim üyelerinin hazırlamış olduğu kitaplar yayınlanmıştır. Zamanla kültür ve sanat alanlarındaki yayınları ile hizmet alanını genişletmiştir.

1983 yılında Türkiye’de ilk olarak Müfettişlik, Hakimlik, Savcılık ve Kaymakamlık Sınavlarına Hazırlık kitaplarını yayımlamış ve bu alanda önemli bir marka haline gelmiştir.

1990 yılında Yargı Basım Yayın Dağıtım Ltd. Şti. olarak yeniden yapılandırılarak Ömürden KAVAS ve Yılmaz Ulaş KAVAS tarafından yönetilmeye başlamıştır. 2001 yılında bu yapılanmaya Öğr. Gör. Hasan Can OKTAYLAR Genel Yayın Yönetmeni, Engin POLAT Kurumsallaşma Koordinatörü olarak katılmıştır. Bu yapılanma yayınevi için bir milat olmuştur.

Böylece eğitim sektörüne Ankara’dan başlayacak ve tüm Türkiye’ye yayılacak bir hizmet alanı, marka oluşturacak çalışmalar başlatılmıştır.

Bu yapılanmanın misyonu, vizyonu ve değerleri şunlardır:

Misyonumuz

Eğitim ihtiyacı olan kişi ve kuruluşların sürekli gelişimi ve başarıya erişmeleri için eğitim, araştırma, yayın ve danışmanlık hizmetlerini, öğrenme odaklı yaklaşımlarla sunmak ve böylece Türkiye’de bir başarı klasiği olmaktır.

Vizyonumuz

Değişme, gelişme ve başarmayı hedefleyenlerin tercih ettiği öncü bir merkez olmaktır.

Değerlerimiz

İnsan odaklı olmak

Öğrenmeyi öğrenmek

Bilimsellik

Dürüstlük ve güven

Ekip çalışması

Bu ilkeler çerçevesinde Yayınevi ile birlikte Kurs Programları düzenlenerek Dershane yapılandırılmasına geçildi. Ankara, Aydın, Nazilli, İzmir, İstanbul, Kırıkkale ve Samsun’da dershaneler açıldı. Bunlarla birlikte 26 ile isim hakkı verilerek 32 dershanesi ile birlikte kaliteli yayın ve öğretim hizmeti veren bir merkez oldu.

Hizmet alanında KPSS, ALES, DGS, AÖF, ÜDS, KPDS ve Akademik Ders Kitaplarının yayıncılık ve kurs programları bulunmaktadır.

Yargı Yayınevi kurmuş olduğu dağıtım ağı ile yayınlarını Türkiye’nin her tarafına ulaştıran, internet ortamında yaygın satış hizmeti veren bir kurum konumuna gelmiştir.

Yargı Yayınevi Türkiye’de Sınavlara Hazırlık ve Akademik Kariyer Edinme sürecini yaşayan tüm öğrencilere oluşturmuş olduğu akademik ve özgün öğretim sistemi ile yardımcı olmakta, kuruluşundan beri yüz binlerce kişinin kariyer edinmesine ve mesleğe başlamasına yardımcı olan bir anlayıştadır. Aynı zamanda akademik ders kitaplarında kaliteli yayıncılığın öncüsü durumundadır.

Türkiye’de sınav sistemlerinin yapılandırılmasında ve uygulamalarında basın, yayın ve tüm kamuoyu için yönlendirici referans kaynağı olmuştur.

Gelecekle ilgili projelerinde, Vakıf oluşturarak okullaşma yapılanmasına geçmek, Uzaktan Eğitim Uygulamalarına geçmek, Kurum ve Kuruluşların kalite gelişimini destekleyecek Eğitim ve Danışmanlık hizmetlerini vermek gibi hedefleri bulunmaktadır.

Süreçte bize destek olan herkese teşekkür ederiz.

Saygılarımızla,

Değerli Müşterilerimiz:

E-Ticarette Alış Veriş Deyince İlk Akla Gelen Firmanın Güvenilir Olup Olmadığı Daha Sonra İse Fiyatlarının Uygunluğudur. Güvenlik Açısından Tedirginliklerin Kargo Firmalarının Kapıda Ödeme Sistemine Geçmesiylen Bu Sorun Ortadan Kalkmıştır , Şimdi Sadece Ürünü Ucuza Bulmak Kalmıştır.

Sizlerin değerli vakitlerinizi de düşünerek hizmetlerimize bir yenisini ekledik. Artık evinizden veya işyerinizden istediğiniz ürüne kolayca ulaşabileceksiniz.

Yargı Yayınevi Olarak www.yargiyayinevi.com Adresinden Sizlere En Uygun Fiyatlarla Ürünlerinin Tedariğini Sağlamanın Gururunu Yaşamaktayız. Hedefimiz Türkiye`nin En Ucuz Kitap Tedariğinde 1 Numara Olmak..

Eğitime Tam Destek..

Kıymetli Müşterilerimiz,

İlginize ve güveninize teşekkür eder saygılar sunarız.