WhatsApp Destek
Müşteri Destek Hattı : 0850 532 9653
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim

​3D Yayınları Paragraf Tamamı Video Çözümlü Soru Bankası

Ürün Kodu : 9786051949512
Sayfa Sayısı : 295
Ebat : 22x28
372,00 TL
279,00 TL
%25 İndirim
Daha Fazla 3D Yayınları
Daha Fazla TYT Türkçe Soru
25.06.2024 tarihine kadar kargoda
Bu ürün şimdiye kadar 55 ziyaretçimiz tarafından satın alınmıştır
3D Yayınları Paragraf Tamamı Video Çözümlü Soru Bankası
 
YAZAR: Mehmet Ali Yerlikaya
 
Konu anlatımları, en kısa ve en etkili biçimde hatırlatıcı notlarla verilmiştir.
Pekiştirme Testleri bölümünde sorular kolay, orta ve zor olmak üzere üç aşamada sınıflandırılmıştır. Farklı ve bolca soruya yer verilerek her seviyede öğrenciye ulaşma amaçlanmıştır.
Paragrafta Güncel Yaşam bölümü, bir öncü çalışmadır. Bu bölümde öğrencinin zevkle okuyacağı konularla ilgili, günlük yaşama değinen ayrıntılar içeren sorulara yer verilmiştir. Teknolojinin yaşama etkileri, S-400 füzeleri, Bitcoin, GDO’lü ürünler gibi yaşamın içinden konulara değinilerek bu tür sorularla karşılaşabilme olasılığına karşı öğrenciyi hazırlama da amaçlanmıştır.
Metin İncelemesi bölümü de bir öncü çalışmadır. Bu bölümde bir metne yönelik her türlü ayrıntı gözler önüne serilerek paragraf metinlerinin önemi ortaya konmaya çalışılmış ve farklı bakış açılarının da olabileceği, öğrenciye kavratılmak istenmiştir.
Beceri Temelli Orijinal Sorular bölümü de kitabın özgünlüğünü ortaya koyan başka bir öncü çalışmadır. Bu bölümde MEB’in önümüzdeki yıllarda geçmeyi planladığı Beceri Temelli Yeni Nesil Soru tiplerine yönelik sorular verilmiştir. Sınavda bu tür soruların çıkma olasılığına karşı farkındalık oluşturma amaçlanmıştır.
Deneme Sınavları bölümünde ÖSYM tipi sorulara yer verilerek öğrencinin birikimini ölçme ve değerlendirme amaçlanmıştır. Sorular ve sınavlar zorluk derecelerine göre kolay, orta ve zor biçiminde sınıflandırılmıştır.
 
SAYFA SAYISI: 295
EBAT: 22×28
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.