Müşteri Destek Hattı : 0850 532 9653
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim

Sonuç Yayınları 9.Sınıf Matematik Modüler Set

Ürün Kodu : 9786257474948
Sayfa Sayısı : Set
Ebat : 19x27
360,00 TL
306,00 TL
%15 İndirim
Daha Fazla Sonuç Yayınları
Daha Fazla 9.Sınıf Matematik
Sonuç Yayınları 9. Sınıf Matematik Modüler Set
9.sınıf öğrencileri için matematik alanlarında uzman olan kişiler tarafından hazırlanan soru kitapçığı öğrencilerin yüksek başarılar elde etmelerine olanak tanır. Kazanım merkezli soru bankası içeriğinde yeni nesil soruları da barındırmaktadır. Sonuç Yayınları 9. Sınıf Matematik Soru Bankası ile öğrenciler arzu ettikleri başarıları rahatlıkla elde edebilmektedirler.

9.Sınıf Sonuç Yayınları Matematik Fasikülleri Müfredata tamamen uygun yapısı ile birlikte öğrenciler okul sınavlarında aradıkları başarıları elde edebilmektedir. Sonuç Yayınları 9. Sınıf Matematik Modüler Set birbirinden farklı çok çeşitli soru tipleri ile öğrenciler karşı karşıya kalırlar ve aynı tip sorularla sınavlarda denk geldiklerinde kolaylıkla çözebilmektedirler. Kitap içerisinde yer alan tüm sorular yeni nesil sorulardır. Böylelikle öğrenciler aynı zamanda üniversite sınavları için de hazırlanmış olurlar.

Tüm soruların cevaplanmış çözüm videoları da bulunmaktadır. Bu sayede öğrenciler çözüm videoları ile birlikte soruları kolaylıkla anlayabilirler. Sonuç Yayınları 9. Sınıf Matematik Fasikül Çözüm Videoları ile hızlı bir şekilde ilerleme kaydedilir. Öğretmenlere soru götürme derdi olmadan hızlı ve kolay bir şekilde soruların cevapları öğrenilebilmektedir. Soru çözüm mantıkları kolayca kavranır ve tek bir soru dahi anlaşılmadan bırakılmaz.

Yenilenmiş baskıları ve yeni nesil soruları ile öğrencileri üniversite sınavlarına hazırlayabilmektedir. Kitap üzerine yer alan kodları uygulamaya okutarak öğrenciler rahatlıkla video çözümlere ulaşabilir ve soruları anlayabilir. Video çözümler konuların iyi bir şekilde kavranabilmesi için olanak tanır. Matematik alanlarında ilerleme kaydedebilmek için bol soru çözümü önemlidir. Çeşitli soru tipleri ile öğrenciler gelişimlerini gerçekleştirebilir ve istedikleri başarıları elde edebilir

Yeni Nesil ÖSYM Tipi Sorular
Kolaydan Zora
Müfredata Uygun
Akıllı Tahtaya Uygun
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.