WhatsApp Destek
Müşteri Destek Hattı : 0850 532 9653
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim

A Kadro Yayınları KPSS A Grubu Hukuk Soru Yorum

Ürün Kodu : 9786058009172
Sayfa Sayısı : 712
Ebat : 19x27
150,00 TL
75,00 TL
%50 İndirim
Daha Fazla A Kadro Yayınları
Daha Fazla KPSS A Hukuk Soru
25.04.2024 tarihine kadar kargoda
Bu ürün şimdiye kadar 21 ziyaretçimiz tarafından satın alınmıştır
A Kadro Yayınları KPSS A Grubu Hukuk Soru Yorum

Anayasa Hukuku
İdare Hukuku
Medeni Hukuk
Borçlar Hukuku
Ticaret Hukuku
Ceza Hukuku
İcra İflas Hukuku


KPSS ve Hakimlik kaynakları içinde bir çok soru bankası kitabı bulabilirsiniz. İçinde binlerce soru olan, çıkmış sorular diye büyük puntolarla yazılmış gerçekten fazlasıyla kitap var. Ancak biz biraz farklı bir şey yapmaya çalıştık.
Böyle bir soru bankası bizim gerçekleşen hayalimiz.
Derste yaptığımız örneklemelerin, kantinde çay içerken öğrencilerle çözdüğümüz soruların, etütlerde konuya artık hakim olmuş öğrencilerle karşılıklı kafa yakıcı soru cevapların yani dershanede canlı canlı olarak yaşanan soruların ve çözümlerinin bir kitapta eser haline gelmesini hayal ediyorduk.
Ders notlarından kes-yapıştır tarzı çözümlü bir soru kitabı hiç düşünmedik. Konuşma diliyle ya da konuşma diline yakın, hem soru çözüldüğü, hem sorun çözüldüğü hem de fırsatını bulmuşken azıcık da konu tekrarı yapılabilen bir kitap olmasını istedik. Ve nihayet bu kitabı sizin çalışmanıza sunabildik. A Kadro’nun bütün kitapları o dersi anlatan hocaların o derste kullandığı dokümanlardır. Bu kitap bu prensibe uygun olarak yazılmıştır. Bu bağlamda ders yoğunluğu içinde ayrıntılı çözümleri barındıran bu kitabı yazmak kolay olmadı. Elinizdeki kitap bu değerli çalışmamızın son baskısıdır.
Kırk deneme sınavı mantığı içerisinde hazırlanan bu baskıda basıldığı tarihe kadar tüm güncellemeler yapılmıştır. Kitabımız ekseriyetle özgün sorulardan oluşmaktadır. Ancak az da olsa çıkmış soruları da kullandık. Zira sadece özgün sorular olduğunda bir süre sonra sınav konseptinden çıkmak her zaman olasıdır. Yazdıkça yazdıklarını beğenerek konudan uzaklaşmak mümkündür. O nedenle hem bizi hem de bu kitaptan yararlanmaya çalışan sizi disipline etmesi için çıkmış soruları kullandık. Yazdıklarımızın bir kısmını dershanemizde öğrencilerimizle paylaştık ve çok olumlu dönüşler aldık. Onların önerilerini kitabımıza yansıtmaya gayret ettik. Nasıl ki hukuk fasiküllerimiz yaşayan notlardır çünkü her yıl dersimize giren öğrencilerimizle birlikte güncellenir, işte bu soru bankası da aynı özellikle oluşturulmuştur.
Umarım bu yazdıklarımız size faydalı olacaktır. Mümkün mertebe sürekli tekrarları ders notlarınızdan yapın. Ancak soruları çok seviyorsanız da buradaki çözümleri okuyarak tekrar edin. İnşallah hayalleriniz tez zamanda gerçek olur.
İyi oku, hızlı sür, sakin ol.

Serhat ŞENDİLMEN


Yazar:
Serhat Şemdilmen, Soner Ceylan, Tülay Sofu
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.