benzersiz-günler-popup.jpg (160 KB)

Akfon Yayınları 2020 Kaymakamlık Tüm Dersler Çözümlü Soru Bankası

Akfon Yayınları
(0 Yorum)
172,00 TL
103,20 TL
%40
ISBN 9786257125123
YAZAR Akfon Komisyon
SAYFA SAYISI 728
EBAT 16x24
TOPLAM SATILAN 82
KARGOYA VERİLİŞ SÜRESİ
:
En geç 1 - 3 iş günü içinde seçilen kargo firmasına teslim edilecektir.
Ürün Özellikleri
​Akfon Yayınları 2020 Kaymakamlık Tüm Dersler Çözümlü Soru Bankası

Değerli adaylar, öncelikle uzun uğraşlar sonucu çıkardığımız ‘Kaymakamlık Tüm Dersler Çözümlü Soru Bankası’ sizlere ve bizlere hayırlı olsun.İnşaallah sizlere faydalı olacağını umuyoruz.Kitabımızı hazırlarken ÖSYM’nin son yıllarda kaymakamlık sınavında sorduğu soru profilleri esas alınmıştır.Bildiğiniz üzere son yıllarda yürürlükte olan mevzuat hükümlerinde birçok değişiklik meydana gelmiştir.Bundan dolayı kitabın güncelliğine büyük önem verilmiştir.2020 Temmuz değişikliklerine varıncaya kadar sorulara yansitilmis olup bu bağlamda kitabimizin güncelligi korunmustur.Adayların da konu çalışırken çalıştığı kitapların güncelliğine dikkat etmesi oldukça önemlidir.
 

Değerli adaylar, işbu kitabımız ‘Sorudan Konuyu Öğrenme Stratejisi’ ile hazırlanmıştır.Kitabımızda detaylı tablolara ve ‘Küfeye At’ modelinde bilgi kutucuklarına yer verilmiştir. Bu tabloların ve bilgi kutucuklarının detaylı şekilde çalışılması halinde konu ihtiyacı da büyük ölçüde karşılanacaktır.Çözümler özenle ve hap-temel bilgiler içerecek şekilde hazırlanmıştır.Lütfen çözümleri defalarca okuyunuz.Soruları ve çözümleri tekrar etmek bilgileri zihninizde sabit kılar.Lütfen bu hususu gözden kaçırmayın.Sorudan bir şey öğrenirken çözümden birçok şey öğrenebilirsiniz.Bu eserimiz ile birlikte tek kitapta bütün kaymakamlık sınavı derslerini nokta atışı sorular eşliğinde öğrenebilirsiniz.
 

Türkçe soruları temel seviyede olup kitaba asıl eklenme gayesi; ÖSYM Kaymakamlık Türkçe Soru tiplerinin görülmesidir.Soru tiplerinin öğrenilmesi adayların gereksiz yerlere çalışmayıp zaman kazanması bakımından oldukça önemlidir.

İnkılap Tarihi dersi için detaylı çıkmış soru analizi yapılmış olup, yapılan analizler sonucu oluşan teşhişler doğrultusunda sorular hazırlanmıştır.Oldukça şık ve özgün sorulara yer verilmiştir.
 

Son yılların en çok can yakan derslerinden biri olan Türkiye’nin Sosyo-Ekonomik Yapısı ise son yılların değişen soru profillerine uygun olarak hazırlanmış, güncel,detaylı çözümlü,tablolu anlatımlı sorulara yer verilmiştir.
 

Anayasa Hukuku-İdare Hukuku-İdari Teşkilat-Mahalli İdareler ve İnsan Hakları Ve Demokratikleşme dersleri soruları hazırlanırken Temmuz 2020 değişikliklerine dahi dikkat edilmiştir.ÖSYM’nin Kaymakamlık sınavında sorduğu tüm mevzuatlar sorularda mevcuttur.Yine bu soruların çözümlerinde tablolu anlatım-hap bilgilere yer verilmiştir.
 

İktisat dersi ise ÖSYM’nin Kaymakamlık sınavı için tercih ettiği soru profillerine uygun olarak hazırlanmış olup adaylar gereksiz yüklerden kurtarılmıştır.

Kitabımızın hazırlanmasında desteğini esirgemeyen Enes Emre BAL’a teşekkürü borç biliriz.
 

Değerli Kaymakam Aday Adayları !

Kaymakamlık bir ideal mesleğidir.Lütfen bu idealinizden vazgeçmeyin.Gayret ediniz.

Size; ‘Yapamazsın-Kazansan da mülakatı geçemezsin- Bu yaştan sonra hazırlanmak zor’ gibi yersiz laflar edenlere aldırış etmeden yolunuza devam ediniz.İnsanların sizin yıllardır hayalini kurduğunuz mesleğe sözleriyle engel olmasına izin vermeyin.

Aldırış etmeden GAYRET EDİN!


Yazar: Yasin Çoban, Kerem Tünçer, Erol Karacan

Ödeme Seçenekleri
Yorumlar
Tavsiye Et
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.