WhatsApp Destek
Müşteri Destek Hattı : 0850 532 9653
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim

Aklıkarışıklar İçin Kılavuz Küre Yayınları

Ürün Kodu : 9786059125277
140,80 TL
20,37 TL
%86 İndirim
Daha Fazla Küre Yayınları
Daha Fazla Ekonomi
27.02.2024 tarihine kadar kargoda
EBAT: 19x27
SAYFA SAYISI: 150
Aklıkarışıklar İçin Kılavuz Küre Yayınları
Mabetsiz yaşamak mümkün olabilir, fakat dinsiz, yani bütün zevk ve acısı, heyecan ve memnunluğu, incelik ve kabalığı ile 'olağan hayat` düzeyinin üstündeki Yüksek Kademelerle temas kurmanın ve onlara doğru gelişmenin sistemli çalışması içinde olmaksızın yaşamak mümkün değildir Modern dünyanın dinsiz yaşama deneyimi başarısız oldu. Bir kez bunu kavradık mı ldquo;Modernlik-Sonrası' görevlerimizin neler olduğunu anlarız.
E. F. Schumacher
Aklıkarışıklar İçin Kılavuz bize çağımızın en bilge kafalarından birinden gayet aklıbaşında, teselli veren ve umutlandıran bir ıçgörü hasadı sunuyor.
Theodore Roszak
Schumacher modern bilimin sadece ortaya çıkan sonuçlarım yermekle kalmıyor, modern bilim ve ekonominin temel bir eleştirisini yapıyor.
Seyyid Hüseyin Nasr
Yaygın kanaatlerimize muhalif, kucaklayıcı ve canverıci bir düşünce sisteminin yoğunlaşması... Schumacherrsquo;in fikirleri hakkında söyleyebileceğim en makul söz: İnşaallah dediği gibi olur, amin.
Arthur Koestler
Schumacher, `Batı insanı araçlarda zengin, amaçlarda yoksul kalmıştır. Bilgi hiyerarşisi bozulmuş, iradesi felce uğramıştır' derken, bu sözler bizde acı bırakarak yankılanıyor: Ya biz? Bizim aklımız Batılınınkirıden daha karışık değil mi?
Muzaffer Civelek
Aklıkarışıklar İçin Kılavuz, Küçük Güzeldirrsquo;in dayandığı felseficirc; temeldir. İkisini de okumayanların, ilkinden başlamaları akıllıca olur. Küçük Güzeldirrsquo;i okumuş olanlarsa Aklıkarışıklar İçin Kılavuzrsquo;u dikkatlice okumaktan büyük yarar sağlar. Etkisi derhal görülmeyebilir, fakat daha esaslı ve kalıcı olacaktır.
Chicago Tribüne

Basım Tarihi
Baskı Sayısı
Sayfa Sayısı
Kitap Ebatı
Cilt / Kağıt
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.