WhatsApp Destek
Müşteri Destek Hattı : 0850 532 9653
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim

Arı Yayıncılık 8. Sınıf İlk Prova Matematik Soru Bankası

Ürün Kodu : 9786257531627
Sayfa Sayısı : 384
Ebat : 19x27
189,00 TL
189,00 TL
%0 İndirim
Daha Fazla Arı Yayıncılık
Daha Fazla 8.Sınıf Matematik
Bu ürün şimdiye kadar 15 ziyaretçimiz tarafından satın alınmıştır

Arı Yayıncılık 8. Sınıf İlk Prova Matematik Soru Bankası

Sevgili Öğrenciler,

Milli Eğitim Bakanlığı’nın yaptığı liselere giriş sınavlarında matematik dersinin önemi giderek artmaktadır. Matematikte pratikleşme ve hızlı soru çözme çok önemli hâle gelmiştir. Hazırlamış olduğumuz bu kitap ile öğrendiğiniz konuları pekiştirmenizi, daha iyi seviyeye gelmenizi ve işlem yeteneğinizi geliştirmeyi hedefledik. Böylece yapacağınız işlemlerde hem daha hızlı hareket edebilecek hem de ilerideki eğitim-öğretim hayatınıza alt yapı oluşturmuş olacaksınız.

Kitabımızda iki farklı soru tarzı bulunmaktadır: Kazanım soruları ile öğrendiğiniz konuyu tekrar edecek ve pekiştirecek, yeni nesil görünümlü kazanım soruları ile de şekil ve görsel yeteneğinizi geliştirebileceksiniz. Bu sorular ile yavaş yavaş yeni nesil sorulara alışmaya başlayacak ve soru çözüm hızınızı artırmış olacaksınız.

Çözemediğiniz veya çözmekte zorlandığınız soruların çözümünü öğrenmek için kitap üzerindeki kare kodu okutarak video çözümlerine ulaşabilirsiniz. Kitabımız Milli Eğitim Bakanlığı Talim Terbiye Kurulu Başkanlığı tarafından açıklanan müfredata göre hazırlanmıştır.

Hayatta ve matematikte daima başarılı olmanız dileğiyle…Yayın Denizi 9. Sınıf Biyoloji Pro Soru Bankası

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.