WhatsApp Destek
Müşteri Destek Hattı : 0850 532 9653
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim

Aşık Beyin Pegasus Yayınları

Ürün Kodu : 9786052998267
Sayfa Sayısı : 304
Ebat : 13x21
299,00 TL
254,15 TL
%15 İndirim
​Aşık Beyin Pegasus Yayınları

Daha güçlü ilişkiler, derin bağlar ve daha fazla yakınlığın anahtarı elinizde!

Herkes aşk hayatını nasıl iyileştireceğini öğrenmek ister ama çok az kişi beynin cinsel çekimde oynadığı, partnerimizle paylaştığımız heyecanı korumamızı ve güçlü bir bağ hissetmemizi sağlayan bütünleyici rolünü anlar. Dr. Daniel Amen'in son nörobilim araştırmalarına dayananÂşık Beyin, anlayışla ve beyin fonksiyonunuzu geliştirerek aşk hayatınızı zenginleştirmenize yardımcı olacak on iki ders içeriyor. Nasıl daha kalıcı ve tatmin edici ilişkiler kuracağınız konusunda pratik öneriler ve bilgilerle doluÂşık Beyin'de öğreneceklerinizden bazıları:

• Duygusal ve fiziksel yakınlık kalp hastalığını önlemeye, hafızayı iyileştirmeye, kanseri defetmeye ve bağışıklık sistemini
güçlendirmeye nasıl yardımcı olur?
• Kadın ve erkek beyni arasındaki farklar algılarınızı ve cinselliğe ilginizi nasıl etkiler?
• Bilime göre ayrılık acısının bu kadar yoğun hissedilmesinin nedeni nedir ve acıyı hafifletmek için neleryapabilirsiniz?
• Depresyon, PMS, DEB gibi, çatışmaları körükleyen yaygın sorunlara çözüm getirecek sağlam ve kullanılmasıkolay teknikler nelerdir?
• Kendinizi partneriniz için nasıl unutulmaz kılabilirsiniz?

Âşık Beyinbeynin aşk ve cinsellikteki rolüyle alakalı her şeyi açıklıyor ve size ihtiyaç duyduğunuz duygusal ve fiziksel yakınlık konusunda rehberlik ediyor.

“Tatmin edici bir aşka yelken açma konusunda sıcak, samimi bir rehber. Dr. Amen sanki çiftin salonunda oturup anlatıyormuş gibi yazıyor. Bir bilim insanı, âşık ve ebeveyn olarak Dr. Amen çift olarak durumumuzu anlıyor ve en iyi âşıklar ile dostlar olabilmemize yardım ediyor.”
Michael Gurian

“Dr. Amen büyülemeye devam ediyor! Beyin durumumuzun ilişkilerimizi ve cinselliğimizi nasıl etkilediğini zekice açıklıyor. Hem kendi davranışlarımızı hem de (potansiyel) partnerimizinkileri nasıl anlayacağımız, ilişkilerin kötü yanlarından nasıl kaçınacağımız ve gerçekten istediğimiz hayatı nasıl yaratacağımız konusunda müthiş tavsiyeler vermeye devam ediyor!”
Dr. Hyla Cass

“Dr. Amen cinsel çekim nörobilimini, şeker dükkânına girmiş bir tur rehberi gibi ele alıyor.”
Los Angeles Times

DR. Daniel G. Amen doktor, psikiyatrist, öğretmen ve sekiz kezNew York Timesçoksatanı unvanı almış bir yazardır. Beyin görüntüleme bilimini klinik psikiyatri pratiğine uygulamada dünyadaki en önemli uzmanlardan biri olarak kabul edilir. Kurul sertifikalı çocuk ve yetişkin psikiyatristi ve Amerikan Psikiyatri Derneği'nin seçkin bir üyesidir. Amerika'da pek çok şubesi bulunan Amen Klinikleri'nin tıp direktörüdür. Amen Klinikleri, doksan ülkeden gelen yaklaşık seksen bin hastaya ait dünyanın en büyük fonksiyonel beyin taramaları veri tabanına sahiptir. Kiliseleri fiziksel, duygusal ve ruhsal olarak sağlıklı kılmak için oluşturulan elli iki haftalık bir program olan Saddleback Kilisesi Daniel Planı'nın başmimarlarından birisidir. Elli profesyonel makalenin yazarıdır ve çalışmalarıNewsweek, Parade,New York Times Magazine,Men's HealthveCosmopolitan'da yayımlanmıştır. Aralarında Beyninizi Değiştirin Hayatınız Değişsin,Her Yaşta Mükemmel Beyin,Beyninizi Değiştirin Vücudunuz Değişsin'in de bulunduğu otuz kitabın yazarıdır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.