Müşteri Destek Hattı : 0850 532 9653
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim

Başarıyorum Yayınları TYT AYT Biyoloji Relax Soru Bankası

Ürün Kodu : 9786052282755
Sayfa Sayısı : 328
Ebat : 19x27
69,00 TL
48,30 TL
%30 İndirim
24.07.2024 tarihine kadar kargoda
​Başarıyorum Yayınları TYT AYT Biyoloji Relax Soru Bankası

Sevgili Öğrenciler,

   Hedeflerinize ulaşabilme her şeyden önce sizin elinizdedir.

Programlı ve planlı çalışmanın yanında hedeflerinize ulaştıracak en önemli noktalardan biri de DOĞRU KAYNAK SEÇİMİ olacaktır.

   TYT ve AYT sınavlarına hazırlanırken tercih ettiğniz alan içerisindeki hiçbir dersi ihmal etmemelisiniz.Her ders kendi öğretim metoduna uygun şekilde çalışılmalıdır.Derslere eksikleriniz doğrultusunda zaman ayırmalısınız.

   Bu kitap biyoloji dersinden TYT-AYT hazırlık çalışmalarında BAŞLANGIÇ KİTABI olarak size yardımcı olacak ve daha sonraki aşamalarda ise başucu kaynağınız olacaktır.

   Biyoloji dersinde TYT-AYT hazırlık sürecinde en önemli olan unsurlardan biri konunun yeterli düzeyde öğrenilmesidir.Bunun nedeni ise biyolojide konuların birbirini desteklemesidir.Örneğin siz başlangıç konularından olan organik bileşikler konusunu yeterli bir düzeyde öğrenmezseniz AYT konularından olan sindirim sistemini de öğrenemezsiniz.Bu nedenle bu kitabın ilk hedefi size konuları yeterli düzeyde öğretebilmek olmuştur. Konular TYT ve AYT hazırlık amacına göre yeterli seviyede bilgi içerir. Bununla birlikte konu içi görseller ve her bölümde bir sayfa olarak sunulan posterler zengin bir resim içeriği sunar. Unutmayınız görseller konuyu öğrenmenizi kolaylaştıracağı gibi yeni nesil şekil sorularını da daha hızlı ve kolay bir şekilde çözebilmenizi sağlar.

   Kitabın bir özelliği de çözümlü örnek sorulardır. Konu içinde belirli bir düzeyde bulunan çözümlü sorular konuyu pekiştirmenin yanında size çeşitli çözüm metodlarını da öğretecektir.

   Her bölümün sonunda bulunan pekiştirme testleri ile konu anlatım bölümünde konu ile ilgili öğrendiğiniz bilgileri kullanmanıza imkan sağlayacaktır. Biyoloji dersi ezber içeriği fazla olan bir derstir. Pekiştirme soruları ile öğrendiğiniz bilgiler pekiştirilerek daha uzun süre hafızanızda yerleşecektir.

   Çözümünde zorluk çektiğniz soruların çözümlerinin videolarını ise Basariyorumcom youtube sayfamızda bulabileceksiniz. Bu özellik size başka bir öğretmenden yardım almadan ve zaman kaybetmeden  eksiklerinizi giderebilmenizi sağlar. Özellikle pandemi sürecine uzaktan öğretim açısından  önemlidir.

   Çalışmalarınızda bu kitabımız biyoloji dersi için sizlerin temel kaynağınız olacaktır. TYT ve AYT  hazırlık süresinde ve sınavlarınızda hepinize başarılar diliyorum.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.