WhatsApp Destek
Müşteri Destek Hattı : 0850 532 9653
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim

Başarıyorum Yayınları TYT Gold Matematik Soru Bankası

Ürün Kodu : 9786058225039
Sayfa Sayısı : 288
Ebat : 19x27
63,00 TL
44,10 TL
%30 İndirim
24.04.2024 tarihine kadar kargoda
​Başarıyorum Yayınları TYT Gold Matematik Soru Bankası

Sevgili Öğrenciler,

Hedeflerinize ulaşabilme her şeyden önce sizin elinizdedir.

  Programlı ve planlı çalışmanın yanında hedeflerinize ulaştıracak en önemli noktalardan biri de DOĞRU KAYNAK SEÇİMİ olacaktır.

    TYT  sınavlarına hazırlanırken tercih ettiğiniz alan içerisindeki hiçbir dersi ihmal etmemelisiniz. Her ders kendi öğretim metoduna uygun şekilde çalışılmalıdır. Derslere eksikleriniz doğrultusunda zaman ayırmalısınız.

    Bu kitap Yeni Nesil Matematik sorularının çözümünde başucu kaynağınız olacaktır. Bu nedenle bu kitabın ilk hedefi size konuları yeterli düzeyde öğretebilmek olmuştur. Konular TYT sınavlarında çıkan son yıllardaki soru tipleri incelenerek uzman öğretmen kadrosu tarafından özenle seçilerek hazırlanmıştır.

   Kitabımız zorluk derecelerine göre sınıflandırılarak en basit düzeyde soru tipleri  Kavrama Testleri  orta  seviyedeki soru tipleri Pekiştirme ve en üst düzeyde farklı soru tarzları ise Geliştirme Testleri olarak sizlerin begenisine sunulmuştur.   

    Kitabın bir özelliği de, özel ders formatlı konu anlatımı ve  çözümlü örnek sorulardır. Konu içinde belirli bir düzeyde bulunan çözümlü sorular konuyu pekiştirmenin yanında size çeşitli çözüm metodlarını da öğretecektir. Bununla birlikte ilk olarak ünite başlarında konularla ilgili çözümlü bilgiler sizlere problem çözmede analitik düşünme yetisi sağlayacaktır.  Yeni Nesil Matematik  sorularını da daha hızlı ve kolay bir şekilde çözebilmenizi sağlar.

   Çözümünde zorluk çektiğiniz soruların çözümlerinin videolarını ve konularla ilgili Özel ders formatlı  videolarımıza ise Basariyorumcom Youtube sayfamızda bulabileceksiniz. Bu özellik size başka bir öğretmenden yardım almadan ve zaman kaybetmeden  eksiklerinizi giderebilmenizi sağlar. Özellikle pandemi sürecine uzaktan öğretim açısından  önemlidir. Çalışmalarınızda bu kitabımız matematik  dersi için sizlerin temel kaynağınız olacaktır. TYT ve AYT  hazırlık süresinde ve sınavlarınızda hepinize başarılar diliyoruz
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.