WhatsApp Destek
Müşteri Destek Hattı : 0850 532 9653
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim

Benim Hocam Yayınları 2022 KPSS Eğitim Bilimleri Öğrenme Psikolojisi Tamamı Çözümlü Soru Bankası 7 Deneme İlaveli

Ürün Kodu : 9786052779781
Sayfa Sayısı : 304
Ebat : 19x27
94,00 TL
56,40 TL
%40 İndirim
Bu ürün şimdiye kadar 266 ziyaretçimiz tarafından satın alınmıştır
Sevgili Öğretmen Arkadaşlarım,
2021 - 2022 eğitim öğretim yılının hepimiz için verimli ve keyifli olmasını temenni ediyorum. Sınav sürecinde bu yıl da, geçen yıllarda olduğu gibi sizlere hem videolarmız her kitaplarımız, hem de gönüldaşlığımızla destek olmaya devam ediyoruz. Halihazırda elinizde bulunan Öğrenme Psikolojisi Çözümlü Soru Bankası" kitabımız, KPSS Eğitim Bilimleri sınavına girecek olan kıymetli öğretmenlerimiz için hazırlanmış bir kitaptır. Kitabı hazırlarken temel çıkış noktam her zaman KPSS mantığı oldu. Referansım her zaman ÖSYM soru tarzı oldu. Beraberinde akademik literatür ile KPSS mantığını anlaşılır kılmaya ve biraz da olsun sizleri gülümsetmeye gayret ettim.
2021 KPSS'nin anlatımlarımız, sorulanmız ve soru tarzlanmaz ile bire bir uyumlu olması oldukça sevindiriciydi. Ayni zamanda sizlerden gelen geri bildirimler ve teşekkürler de bunun en kıymet göstergesidir. Hepinize teşekkür ederim.
Öğrenme Psikolojisi Çözümlü Soru Bankası kitabım, mücadelenize kuvvet, yolunuza ışık olsun. Şu an bu satırları okuyorsun ve uzun lafın kısası sana sözüm şudur: "Şimdi çalışma vaktidir. Çünkü başarı emekle mümkündür. Başarı, mücadeleyle mümkündür. Hiçbir başarı tesadüf degildir." Bu sözümü hiç unutma ve bir gün tüm bu yorgunluklar, tüm bu koşuşturmaca bittiginde ve hedefine ulaştığında, banden sana bir Türk kahvesi. Otur bir yere, neresi olduğu hiç önemli değil, al kahveni, pencereden dışan bak ve düşün olanı biteni. "İyi mücadele ettim, aferin bana." de ve kendini kutla. Çünkü bunu hak ediyorsun.
Çankü çaban bunu hak ediyor.
Hepinizi çok seviyorum.
Kalbim ve dualarım her daim sizinle.
Başarılar
Ayşegül ALDEMİR
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.