WhatsApp Destek
Müşteri Destek Hattı : 0850 532 9653
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim

Beyin Yıkama Pegasus Yayınları

Ürün Kodu : 9786254100000
Sayfa Sayısı : 344
Ebat : 14x21
299,00 TL
269,10 TL
%10 İndirim
23.05.2024 tarihine kadar kargoda
​Beyin Yıkama Pegasus Yayınları

Beynimizi yeniden yapılandıran ve sağlığımıza zarar veren modern kültüre on günlük bir plan ve kırk lezzetli tarif içeren doktor onaylı bu pratik programla karşı koyun!
 
Çağdaş yaşam bize sayısız fırsat vermekle kalmıyor, bizi baştan çıkarabilecek çok sayıda faktöre de maruz bırakıyor: İstediğimiz her şeyi canımız çektiği an yiyebiliyoruz. Uçsuz bucaksız ve kışkırtıcı dijital dünyada kendimizi kaybedebiliyoruz. Tek tıkla istediğimiz ürünü ya da hizmeti satın alabiliyoruz. Ancak 7/24 bu hipergerçeklikte yaşamanın fiziksel ile zihinsel durumumuz ve başkalarıyla, hatta dünyayla bağlantımız üzerinde ciddi olumsuz etkileri olabilir.
Beyin Yıkama ise basit bir öncülden yola çıkıyor: Beynimiz ciddi anlamda manipüle ediliyor, bu da bizi yalnızlaştıran, kaygılandıran, güvensizleştiren, hastalığa yatkın ve her zamankinden daha kilolu hale getiren davranışları tetikliyor. 
Son bilimsel çalışmalara dayanan Beyin Yıkama kitabı, zihnimizin nasıl ele geçirildiğini açıklıyor ve daha net düşünebilmemiz, daha iyi kararlar alabilmemiz, başkalarıyla bağlarımızı güçlendirebilmemiz ve daha sağlıklı alışkanlıklar edinebilmemiz için başvurabileceğimiz yöntemler sunuyor. Bir beslenme planı ve kırk farklı tarifle birlikte on günlük bir program içeren Beyin Yıkama, daha anlamlı ve tatmin edici bir hayata açılan kapının ta kendisi!
 
 
“Beynimizi bağlantı, merhamet ve daha iyi kararlar için bilinçli olarak nasıl yapılandırabileceğimizi öğreten Beyin Yıkama kitabı, modern dünyada mutluluğa ve sağlığa kavuşmanın sırrını anlatıyor.”
DEEPAK CHOPRA, Süper Genler’in eşyazarı
 
“Beyin Yıkama modern dünyanın gündelik kararlarımızı nasıl derinden etkilediğini ve aktif olarak manipüle ettiğini açıklıyor. Daha da önemlisi bu eser, seçimlerimizin kontrolünü geri kazanmamızı ve sağlık ile mutluluğun önünü açacak daha iyi kararlar almamızı sağlayacak güçlü bir rehber. Genel olarak bizim için nelerin faydalı olduğunu bilsek de bu bilgilere uygun davranmakta çoğu zaman zorlanırız. İşte Beyin Yıkama bu bilgileri kolayca uygulamaya koymamızı sağlayacak. Bu yenilikçi kitabı şiddetle öneririm.”
DR. DANIEL G. AMEN, Beyninizi Değiştirin Hayatınız Değişsin’in yazarı
 
 “Beyin Yıkama daha mutlu ve tatmin edici bir yaşam sürebilmemiz için ihtiyaç duyduğumuz araçları sunuyor. Dr. David ve Dr. Austin Perlmutter mevcut nörobilim anlayışımıza dayanarak, kendimizi her yere sinen olumsuzluktan uzak tutup hayatımıza empatiyi ve merhameti yeniden buyur etmemiz için beynin fonksiyonel olarak nasıl yeniden düzenlenebileceğini açıklıyor. Her gün ne yiyeceğimiz, ne kadar iyi bir uyku çekeceğimiz ve dijital dünyayla nasıl etkileşim kuracağımız konusunda yaptığımız seçimler dünya görüşümüze katkıda bulunur. Beyin Yıkama’nın temel misyonu da bunların, dünyayı daha iyi görmemize ve daha iyi bir dünya yaratmamıza yardımcı olacak seçimler olmasını sağlamaktır.”
PROF. DR. RUDOLPH TANZI, Süper Beyin’in eşyazarı
 
“Beyin Yıkama bize iyi seçimler yapma yetimizin her gün elimizden nasıl alındığını gösteriyor. Daha da önemlisi Dr. David ve Dr. Austin Perlmutter okurları karar verme ve sağlığı, empatiyi ve mutluluğu yeşertecek stratejileri uygulamaya koyma yetilerini güçlendirmelerini sağlayacak araçlarla donatıyor. Beyin Yıkama dünyaya sağlıklı dozda şefkat ve merhamet sunuyor.”
DR. JOSH AXE, Toprakla Beslenin’in yazarı
 
“Modern dünyamızda çok sayıda etkenin tetiklediği enflamasyon, iyi kararlar alma ve mutmain hissetme yetimizi ciddi anlamda köreltiyor. Beyin Yıkama kitabı bunun tüm dünyada nasıl gerçekleştiğini açıklamakla kalmıyor, aynı zamanda kontrolü yeniden elimize alabilmemiz için hemen şu anda neler yapabileceğimizi de anlatıyor. Beyin Yıkama beynimizin daha iyi kararlar alma yetisini geri kazanmamız ve iyileştirmemiz, ayrıca sağlığa ve mutluluğa kucak açmamız için doğada vakit geçirmek ve günde bir öğün sadece sebze yemek gibi basit yöntemler öneriyor.”
DR. MARK HYMAN, Kan Şekeri Diyeti’nin yazarı

“Sorun sizde olmasa ve baskın kültürümüz karar verme yetinizi ele geçirmiş olsa ne yapardınız? Zihninizi, biyolojinizi ve denge hissinizi nasıl geri kazanacağınızı öğrenmek isterdiniz. İşte Beyin Yıkama daha ilk satırlarından itibaren modern dünyada yuvamız ve kendimiz açısından teknoloji ve bilimle mücadelemize empatiyle yaklaşıyor ve anlaşıldığımızı hissetmemizi sağlıyor. Dr. David ve Dr. Austin Perlmutter bu kitapta günümüzün en önemli meselelerinden birini şefkatle, zekice ve yaratıcılıkla masaya yatırıyor. Kesinlikle bu masanın etrafında ve bu diyaloğun bir parçası olmalısınız.”
DR. KELLY BROGAN

“Beyin Yıkama beni gerçekten şaşırttı. Birbirinden tamamen farklı iki kuşaktan bir baba ile oğlu tam olarak aynı sonuca varıyordu: Esenlik bağlantıyı teşvik eder ve geliştirir, bu da anlamlı bir hayat yaratır. Çok güzel bir üslupla ve biraz da macera romanı gibi yazılmış olduğundan esenliğin bizi nasıl daha sevgi dolu ve sevilesi kılabileceğine dair ‘nihai mesaja’ gelene dek kitabı bir solukta bitirdim. Bu kitap, esenliğin bizi götürebileceği son noktayı anlatıyor ve sürekli dikkat dağıtıcılara maruz kaldığımız bu dijital kopukluk çağında bu noktaya varabilmek özellikle önemli. Kendinize bir iyilik yapın ve bu kitabı okuyun.”
DR. JOHN RATEY, Beyin Kullanım Kılavuzu’nun yazarı
 
“Beyin Yıkama sürekli telaşlı, yorgun ve tükenmiş hissettiğimiz bir dünyada, yaşam tarzı seçimlerimizde küçük değişiklikler yapmanın bile günümüzü, ruh halimizi, hatta hayatımızı nasıl büyük ölçüde iyileştirebileceğini gözler önüne seriyor.”
MELISSA HARTWIG URBAN

“Beyin Yıkama düşüncelerimiz, hislerimiz, davranışlarımız, yaşam tarzımız ve çevremiz arasındaki ilişkiyi deşifre ediyor. Ruh halimizi, zihnimizi ve hafızamızı nasıl iyileştirebileceğimiz konusunda etkileyici ve akıllıca bir manifesto.”
DR. JEFFREY BLAND

“Beyin Yıkama’nın mesajı bundan daha yerinde olamaz ve daha iyi bir zamanda gelemezdi. Bu kitaptaki önerilere uyulursa dünyanın daha mutlu ve sağlıklı bir yer olacağına hiç şüphem yok.”
CATHERINE PRICE

“Beyin Yıkama çok büyük bir modern zorluğa ışık tutan önemli bir eser: bizi aşırı para harcamaya, aşırı tüketmeye ve yeterince kafa yormamaya iten bir dünyanın elinden sağlığımızı ve mutluluğumuzu geri alma mücadelesi. David ve Austin Perlmutter çok sayıda ulaşılabilir, sağlam ve mantıklı çözümü bir arada sunan müthiş bir rehber yaratmış, bu rehberi edinmeden yol haritanızı çizmeyin.”
ADAM ALTER
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.