Müşteri Destek Hattı : 0850 532 9653
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim

Çocuğunuza Sınır Koyma-1 Yakamoz Yayınları

Ürün Kodu : 9786053845317
Ebat : 14x21
220,00 TL
198,00 TL
%10 İndirim
Daha Fazla Yakamoz Yayınevi
Daha Fazla Çocuk Kitapları
24.07.2024 tarihine kadar kargoda
Bu ürün şimdiye kadar 18 ziyaretçimiz tarafından satın alınmıştır
Çocuğunuza Sınır Koyma-1 Yakamoz Yayınları

YAZAR: Robert J. Mackenzie

Çocuklarınız kurallarınıza uymuyor, yanlış davranışlarda mı bulunuyorlar? Doğru davranmaları konusundaki önerilerinizi önemsemiyor ya da ret mi ediyorlar? Yumuşak ve otoriter eğitim modelleri arasında kararsız mı kalıyorsunuz? Oysa bu modellerden daha eğitici ve daha az çaba gerektiren bir yöntem var. Çocuğunuza Sınır Koyma, çocuklarınızın daha nazik ve saygılı olması için altyapı oluşturmanıza yardımcı olur.

Robert MacKenzie tarafından yazılmış ve tekrar gözden geçirilerek genişletilmiş bu baskı ile kanıtlanmış teknik ve yöntemleri öğrenecek ve çocuğunuzun sizinle işbirliği yapmasını sağlayacaksınız.

Bu kitap anne-babalara şu özellikleri kazandırıyor: • Anlaşılır, kesin ve etkili sınırlar koymak • Çatışma ve güç mücadelelerine son vermek • İşbirliğine yönlendirecek kurallar koymak • Çocuklara sorun çözme becerileri kazandırmak • Yanlış davranışlar karşısında mantıksal sonuçlar uygulamak

Çocukların, gelişimlerini yönlendirecek sınırlara ihtiyaçları vardır. MacKenzie’nin rehberliğinde sizler de mutlu ve tatminkâr bir aile hayatı için gerekli olan eğitici sınırları oluşturmayı öğreneceksiniz.

EBAT: 14×20
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.