WhatsApp Destek
Müşteri Destek Hattı : 0850 532 9653
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim

​Çocuklar İçin Kurtuluş Savaşı Tarihi Kripto Basım Yayın

Ürün Kodu : 9786057908162
Sayfa Sayısı : 64
Ebat : 14x21
60,00 TL
54,00 TL
%10 İndirim
Daha Fazla Kripto Yayınları
Daha Fazla Çocuk Kitapları
02.03.2024 tarihine kadar kargoda
Bu ürün şimdiye kadar 7 ziyaretçimiz tarafından satın alınmıştır
Çocuklar İçin Kurtuluş Savaşı Tarihi Kripto Basım Yayın

YAZAR: Ümit Doğan

SAYFA SAYISI: 64
EBAT: 14×21

Sevgili Çocuklar,

Ülkemizi bağımsızlığa kavuşturan ve millet olarak hep birlikte mücadele ettiğimiz Kurtuluş Savaşı, tarihte sömürgeci güçlere vurulmuş en büyük darbelerden biri olarak yerini almaktadır.

Milletimizin verdiği bu bağımsızlık mücadelesi bütün yokluklara rağmen bu uğurda tüm emek ve çabasını ortaya koyan, gerektiğinde canını hiçe saymaktan çekinmeyen insanlar ile nasıl savaşılacağının taktiklerini belirleyen, bu uğurda sahip olduğu her şeyi feda eden Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün sayesinde kazanılmıştır.

Bu kitapta, bir tarafta can çekişen Osmanlı Devleti’ni, diğer tarafta büyük sömürgeci güçlerin işgali altında bulunan ülkemizin Kurtuluş Savaşı’yla nasıl bağımsızlığına kavuştuğunu okuyacaksınız. İçeride ve dışarıda hangi sorunlarla boğuşulduğunu da anlatan bu çalışma sizi Kurtuluş Savaşı konusunda aydınlatacak.

Bu büyük bağımsızlık savaşının nasıl kazanıldığını, milletimizin ne fedakârlıklarla bugüne geldiğini okuyun, öğrenin. Dileğimiz, Kurtuluş Savaşı’nın hangi koşullarda ve nasıl kazanıldığını öğrenerek kendi tarihimize sahip çıkan bireyler olmanızdır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.