WhatsApp Destek
Müşteri Destek Hattı : 0850 532 9653
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim

​En Sevgili Süper Kahraman Günışığı Kitaplığı

Ürün Kodu : 9786057797162
Sayfa Sayısı : 40
Ebat : 21x26
125,00 TL
112,50 TL
%10 İndirim
En Sevgili Süper Kahraman Günışığı Kitaplığı

Kahraman olmak hiç bu kadar &`;sevgili” olmamıştı.

Yazıp resimlediği kitaplarla dünyada ve ülkemizde çok sevilen sanatçı Rocio Bonilla`dan sevgi dolu ve çokrenkli bir hikâye. Bonilla, ödüllü sanatçı Oriol Malet`le bir araya geldiği yeni öyküsünde pek çok süper kahramanın yanı sıra çocukların ailelerinde gördükleri süper güçleri, unutulmaz karakterlerle dolu çocukluk dünyasını resmediyor. Kitaplarla, hayallerle, doğayla ve hayvanlarla iç içe renkli bir dünya kuruyor. Göz alıcı desenleri ve zengin görsel anlatımıyla zihinlerde sayısız pencere açan kitap, sadece çocukların değil, her yaştan okurun da kalbine dokunuyor. Dünyayı sevgiyle kurtaranların ve yaşamın devam etmesini sağlayanların yanıbaşımızda olabileceğini anımsatıyor...

Diego süper kahramanlardan büyülenen bir çocuktu. Onların kıyafetlerini giyer, dedesinin anlattığı hikâyeleri heyecanla dinlerdi. Daha fazla şey okuyabilmek için sık sık kitapçıya giderdi.

Herkesin süper kahramanı farklı ve çok özeldi. Diego hepsine bayılıyordu, ama aralarından biri onun &`;en sevdiği”ydi: Mega Güç. Olağanüstü güçlerinin yanı sıra ilginç bir de özelliği vardı:

Diego`nun hep yakınındaydı...

ISBN: 9786057797162
YAZAR: Rocio Bonilla
SAYFA: 40
EBAT: 21x26
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.