WhatsApp Destek
Müşteri Destek Hattı : 0850 532 9653
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim

Hayallerin Ötesinde Tudem Yayınları

Ürün Kodu : 9786052851920
Sayfa Sayısı : 248
Ebat : 13x19
149,00 TL
134,10 TL
%10 İndirim
Daha Fazla Tudem Yayınları
Daha Fazla Çocuk Kitapları
25.05.2024 tarihine kadar kargoda
Bu ürün şimdiye kadar 6 ziyaretçimiz tarafından satın alınmıştır
​Hayallerin Ötesinde Tudem Yayınları

El ele hayallerin ötesinde...

On binlerce okurun dimağında yer edinen Hayal Sözleşmesi kitabında, hayallerin gerçeğe dönüştüğü umut dolu bir dünya resmeden Dilek Yardımcı’dan, neşe ve hüznün doğallığında kaybolacağınız duygu yüklü bir devam romanı: Hayallerin Ötesinde.

Günlük hayatın içinden süzülen mizahi anlatımı, okurun sıra arkadaşı kadar yanında hissedeceği canlı karakterleri ve eğlenceli kurgusuyla ilk gençlik çağındaki kitapseverlere keyifli bir okuma deneyimi sunan Hayallerin Ötesinde, “Hayal Sözleşmesi”nin kapsama alanını genişletiyor ve Kars'la İstanbul arasında mekik dokuyarak bütün Türkiye’ye yayıyor.

Okurlarını, geçmişle geleceğin el ele yürüdüğü, kimi zaman hüzünlü kimi zamansa heyecan verici bir umut yolculuğuna çıkaran bu içtenlikli roman; sevgiye, arkadaşlığa, aşka ve dayanışmaya olan yaklaşımıyla kalpleri ısıtıyor…

8-A sınıfının kitaplara konu olan hayal avcıları, yıllar sonra yeniden bir araya geliyor! Üstelik şimdi çok daha büyük bir görevle karşı karşıyalar. Her biri bambaşka meslekler icra etseler de özünde hepsi iflah olmaz birer hayalperest ve şu dünyadaki en büyük tutkuları son nefeslerini verinceye dek, ulaşabilecekleri kadar çok çocuğun hayalini gerçeğe dönüştürebilmek. Okul sıralarındayken balıklama atladıkları “Hayal Sözleşmesi” serüveni artık olgunluk çağına ulaşıyor. Bir zamanların yılmaz savaşçıları şimdilerde yitip giden insani değerleri yaşatmanın peşine düşüyor. Yolları uzun, zorlu ve çıkmazlarla dolu. Ama onların vazgeçmeye hiç niyetleri yok. Çünkü gerçeğe dönüştürülecek o kadar çok hayal var ki…

Hedeflerin daima hayallerle gerçekleşebileceğini anımsatan Hayallerin Ötesinde, hayal kuran herkesi yüreklerinin sesini dinlemeye ve asla pes etmemeye çağırıyor.

Hayatı, bazen geçmişe, bazen bilinmezlerle dolu geleceğe uzanıp giden çetrefilli bir yolculuğa benzeten Dilek Yardımcı, bu kitabıyla, bütün okurlarını hayallerine sahip çıkmaya davet ediyor. O halde var mısınız bu davete?
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.