WhatsApp Destek
Müşteri Destek Hattı : 0850 532 9653
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim

İntibak Yayınları DGS Sözel Sayısal Mantık Konu Anlatımlı Çözümlü Soru Bankası

Ürün Kodu : 9786058307094
Sayfa Sayısı : 448
Ebat : 19x27
65,00 TL
39,00 TL
%40 İndirim
Bu ürün şimdiye kadar 79 ziyaretçimiz tarafından satın alınmıştır
​İntibak Yayınları DGS Sözel Sayısal Mantık Konu Anlatımlı Çözümlü Soru Bankası

Piyasadaki en kapsamlı mantık kitabının yeni baskısıyla karşınızdayız. 448 sayfalık kitabın ilk 220 sayfası sözel, sonraki 230 sayfası sayısal mantığa ayrılmıştır.
Kitap özellikle TYT ile ilk defa karşılaşacak adaylar için ciddi bir önem arz etmekte. Bu göne kadar YGS de karşılaştıkları soru formlarının dışındaki yeni formlara buradan ulaşıp, pratik çözümlemeleri görebilecekler. Öğretmenlerinden alacakları yardımın görece az olacağı bu alanda adaylar kendi başlarına rahat ve güvenli bir anlatımla karşılaşacaklar.
Yeni bir bakış açısı getiriyoruz. Mantıksal ilişkilerde adaylar için en büyük zorluk hangi tip soru için nasıl bir tablo hazırlanacağıdır. İncelemelerimiz gösterdi ki piyasada var olan (ki her birinin ciddi emek sarf ederek hazırlandığından emin olduğumuz) kaynaklarda adayların bu derdine sistematik bir çözüm getirilememiş. Kitabımızla, çözüm tablosunun nasıl hazırlanacağını tereddüte yer bırakmayacak şekilde öğreneceğinizi iddia ediyoruz. Bu bağlamda kitap adaylar kadar bu dersi anlatan öğretmenler için de bulunmaz bir kaynaktır. 
Bu kitap, bir mantıksal ilişkinin yapısal analizini görebileceğiniz tek kaynak olma İddiasındadır (sayfa 24). 
Bu kitap sizi ilkel matris tablolarından ve bu tablonun içerisini tik, artı, eksi ve çarpı işaretleriyle doldurmaktan kurtarma iddiasındaki tek kaynaktır.  
Piyasadaki herhangi bir kaynakta olup bu kitapta olmayan soru tipi olmadığı halde; bu kitapta olup piyasada hiçbir kaynakta bulamayacağınız orijinal onlarca mantıksal ilişki bulunmaktadır. 
Kitapta orijinal sorular yanında ve belki daha da önemli olarak ‘Çözüme Doğru’ adı altında adım adım; kriter belirleyerek tablo çizme, çıkarımların neye göre yapıldığını ve neyin nereden geldiğini görme fırsatı bulacaksınız.  
Bu kitap, olasılık durumlarını gösterirken. sizin için; nerede (/) kullanmanın yeteceğine, nerede ise ikinci ihtimale inmeniz gerektiğine karar vermeyi bir dert olmaktan çıkaracak ilk ve tek kitap… 
Bu kitabın ÖSYM nin hazırladığı tüm sınavlardaki Mantıksal Akıl Yürütmenin zorlu yollarında
yürümeye hazırlanan herkes için bir kılavuz olmasını diliyoruz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.