WhatsApp Destek
Yeni

İstanbul Tıp Kitabevleri Örnek Reçete 2022-2023

İstanbul Tıp Kitabevleri
(0 Yorum)
275,00 TL
ISBN 9786054499205
YAZAR Prof.Dr. İlyas YOLBAŞ
SAYFA SAYISI 680
EBAT 16x24
Ürün Özellikleri

Piyasada mesleğe yeni başlayan hekimlere yönelik birçok reçete ve tanı tedavi kitabı bulunmaktadır. Bu kitapların çoğunda sadece yetişkinlere yönelik tedaviler var olup çocuklara yönelik tedavi eksik kalmaktadır. Ayrıca çoğu kitapta tedavi seçenekleri verilirken her hastalık için birden çok seçenek verilip kafa karışıklığına neden olmaktadırlar.

 

Bu kitapta özellikle mesleğe yeni başlayan hekimler için hem yetişkin hastalar hem de çocuk hastalar için Güncel, özet konu anlatımı, örnek reçeteler, acil yaklaşımlar, ilaç dozları ve ticari isimleri ve laboratuvar referans değerlerini içeren bir kaynak hazırladık. kafa karışıklığına neden olmamak için mümkün olduğunca ilk seçenek tedavileri yazdık. Ayrıca acillerde çalışan hekimler için acilde sık karşılaşılan vakalara yaklaşımı detaylıca anlattık.

 

Hekimliğin herhalde en zor kısmı mesleğe yeni başlarkenki zamandır ve hekimlerin çoğu kendini sudan çıkmış balık gibi hisseder. işte bu kitabı hazırlamaktaki amacımız yeni hekimlerin kendilerini geliştirmeleri için gerekli olan zamana kadar kendilerine faydalı olacak kaynak hazırlamaktı.

Ödeme Seçenekleri
Yorumlar
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.