WhatsApp Destek
Müşteri Destek Hattı : 0850 532 9653
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim

İthaki Yayınları Zaman Çarkı 3. Cilt: Yenidendoğan Ejder 3. Kitap

Ürün Kodu : 9786257650076
Sayfa Sayısı : 592
Ebat : 14x23
371,00 TL
333,90 TL
%10 İndirim
Daha Fazla İthaki Yayınları
Daha Fazla Roman
&`;Zaman Çarkı döner, Çağlar gelip geçer, efsaneleşen anılar bırakır ardında. Efsaneler solarak mit olur ve onları doğuran Çağ yeniden geldiğinde mitler bile unutulur.”

Fantastik edebiyatın devi Robert Jordan`ın kaleminden çıkan Zaman Çarkı destanı dünya çapında milyonların hayal gücünde yer etti. Ayrıntılı dünyası, en ince detayına kadar düşünülmüş büyü sistemi, gönüllere taht kuran karakterleri Zaman Çarkı`nın okurlar tarafından bu kadar sevilmesinin sadece birkaç sebebi. Zaman Çarkı`nın etkileri, Patrick Rothfuss, Brandon Sanderson, Brent Weeks gibi günümüzün en büyük fantastik yazarlarının eserlerinde görülebilir.

Rand al`Thor… uzun süredir kehanet edilen, dünyayı kurtaracak ama kurtarırken yıkım getirecek lider, namıdiğer Yenidendoğan Ejder, kaderinden kaçıyordu. Tek Güç`e dokunabilse de onu nasıl kullanacağını bilmiyordu ama Karanlık Varlık`la savaşmak zorundaydı.

Perrin Aybara ise Moiraine Damodred, muhafızı Lan ve Loial`le birlikte takipteydi. Rüyalarıyla başı belada olan Perrin`in ölümcül bir sorunu daha vardı; insanlığını kaybetmekten kurtulmanın yolunu bulmalıydı.

Bu sırada Egwene, Elayne ve Nynaeve, Mat`in şifa bulmak için tek umudu olan Tar Valon`a yaklaşıyordu. Gittiklerinde de, uzun zamandır bir söylenti sanılan şeyin gerçek olduğunu Amyrlin`e söylemeleri gerekecekti: Kara Ajah`ın.

Ejderha, bir kez daha zamanın rüzgârlarında havalanacak.

&`;Dünyası geniş, detayları yoğun, karakterleri ikna edici muazzam bir kahramanlık fantazyası.” –L. Sprague de Camp

&`;Robert Jordan öyle büyük bir romancı ki ben dahil bir jenerasyonu kökünden etkiledi. Ona ne kadar teşekkür etsem az.” –Peter V. Brett
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.