Müşteri Destek Hattı : 0850 532 9653
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim

Katyon Yayınları 8. Sınıf LGS Spektrumu T.C. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük Soru Bankası

Ürün Kodu : 9786057671950
Sayfa Sayısı : 256
Ebat : 19x27
42,00 TL
21,00 TL
%50 İndirim
19.07.2024 tarihine kadar kargoda
​Katyon Yayınları 8. Sınıf LGS Spektrumu T.C. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük Soru Bankası

LGS Spektrumu T.C. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük Soru Bankası, LGS’ye hazırlanan öğrencilerin bütün ihtiyaçlarını giderecek, müfredata uygun, nitelikli ve dolu dolu bir kitaptır.
• Bu kitapta öğrencilerin karşılaşabileceği her türlü sorunun yer almasına özen gösterilmiştir. Sorular, temel seviyeden en üst seviyeye kadar geniş bir yelpazede kurgulanmıştır.
• Kitapta bu geniş spektruma hizmet eder nitelikte farklı türde testler yer almaktadır.
• Anlama Testleri, öğrencilerin konuları anlama-öğrenme-kavramasına yönelik testlerdir.
• Geliştirme Testleri, çoğunlukla yeni nesil sorulardan oluşmaktadır. Öğrenciler, bu “sınavı kazandıran” sorular aracılığıyla hem öğrendiklerini pekiştirecek hem de mantık, muhakeme, çıkarım yapma gibi becerilerini geliştirecektir.
• K+ Testler ise, yeni nesil soruların da klasikleşmiş versiyonlarından farklı olarak tamamen orijinal bir bakış açısıyla üretilmiştir. K+ sorular, sadece kazanmayı değil iyi bir okul kazanmayı hedefleyen öğrencilere hitap eden, yüzde yüz orijinal sorulardır.
• LGS Spektrumu T.C. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük Soru Bankası’nda her sorunun Video Çözümleri yapılmış, QR kodu aracılığıyla öğrencilerin erişimine sunulmuştur.
• Kitap; Sarmal ve Genel Denemeler, K-Tüyo Kartlar, Anahtar Sorular ve Çözümleri, Püf Noktalar, Disiplinler Arası İlişkilendirme gibi bölümlerle zenginleştirilmiştir.

Katyon Yayınları; LGS Spektrumu T.C. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük Soru Bankası’yla LGS’de de “Hedeflerinizin Bir Fazlası”nı vadediyor...
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.