WhatsApp Destek
Müşteri Destek Hattı : 0850 532 9653
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim

Kelime Yayınları İyi ki Varsın Tilki Toni 1 Arkadaşlık Puding Gibidir

Ürün Kodu : 9786054435999
Sayfa Sayısı : 56
Ebat : 13x20
44,00 TL
39,60 TL
%10 İndirim
Daha Fazla Kelime Yayınları
Daha Fazla Çocuk Kitapları
Bu ürün şimdiye kadar 16 ziyaretçimiz tarafından satın alınmıştır
Tam uyumak üzereydi ki dolabının içinde bir tıkırtı duydu.Tık… Tık… Tıktıktık… Tık…Sanki bir şey dolabının içinde geziniyordu.“O olmalı!” dedi Deniz. “Mutlaka odur!”Deniz’in olağandışı, olağanüstü, harika, inanılmaz sevimli ve dünyada bir eşi, benzeri olmayan yeni arkadaşı böyle duyurdu kendini… Sonrasında ise, Deniz ile Tilki Toni’nin sımsıcak, eğlenceli, sürprizlerle dolu maceraları başladı!

“Tilki Toni hayatımda gördüğüm en güzel Tilki. Hem kurnaz değil hem de dost canlısı.”Derin İslamoğlu – 3. Sınıf öğrencisi
TEMALAR*DEĞERLERİMİZ

*HAYAL GÜCÜ ve GİZEMLER

*AİLE ve TOPLUM*KİM OLDUĞUMUZ / KENDİMİZİ İFADE ETME YOLLARIMIZ (PYP)*Merak

*Aile

*Hayvan sevgisi

*Kardeşlik –Arkadaşlık

*Duygudaşlık *Farklılıklar

*Okul yaşamı

*Sevgi-Saygı

*Affetme

*İletişim

*Değer bilme

*Sorun çözme

Hafize Çınar Güner: 1976 yılında İstanbul’da doğdu. Gazi Üniversitesi, Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Öğretmenliği Bölümü’nden sonra, Ankara Üniversitesi’nde Yaratıcı Drama alanında yüksek lisans yaptı. Birçok eğitim ve sanat kurumlarında öğretmen, sorumlu müdür, danışman, uzman ve drama lideri olarak çalıştı. 2005 yılından beri Terakki Vakfı Okulları’nda yaratıcı drama öğretmeni olarak görev yapmakta, ilkokul ve okul öncesi çocuklar ile yaratıcı drama atölyeleri gerçekleştirmenin yanı sıra farklı dersler için yaratıcı drama yöntemiyle öğrenme tasarımlarına rehberlik etmektedir. Geliştirdiği tasarımlar, ulusal ve uluslararası birçok seminer, sempozyum ve konferansta sunuldu. 2005 yılında yayınlanan “İlköğretimde Yaratıcı Drama” adlı kitabı, 2010 yılında geliştirilmiş olarak yeniden basıldı. Aynı yıl Hasan Nami Güner ile birlikte yazdığı “Eğitim İçin Tiyatro Uygulamaları” adlı kitabı yayımlandı. Ayrıca, 2011 yılından beri düzenlenen “Yaratıcı Drama Köprüsü” adlı sempozyumun koordinatörlüğünü ve sempozyum kitabının editörlüğünü yapmaktadır. 2013 yılından beri Kelime Çocuk Oyunları Atölyesi’nin koordinatörlüğünü üstlenmiştir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.