WhatsApp Destek

KR Akademi Banka Sınavları Hukuk Konu Anlatımı

KR Akademi
(0 Yorum)
255,00 TL
178,50 TL
%30
ISBN 9786058250994
YAZAR KR Akademi Komisyon
SAYFA SAYISI 374
EBAT 19x27
TOPLAM SATILAN 17
KARGOYA VERİLİŞ SÜRESİ
:
En geç 1 - 3 iş günü içinde seçilen kargo firmasına teslim edilecektir.
Ürün Özellikleri
​KR Akademi Banka Sınavları Hukuk Konu AnlatımıBanka Servis Görevlisi Ve Uzman Yardımcılığı Sınavları Hukuk Konularının Eksiksiz Anlatımı

Ziraat, Halkbank, Ziraat Katılım Ve Vakıfbank Sınavları Içeriğinin Tamamını Kapsayan Hukuk Konu Anlatımı Kitabı

TÜM ALAN DERSLERİ TEK KİTAPTA DEĞİL:

İktisat, Hukuk, Muhasebe, MALİYE Farklı Kitaplara Ayrılarak Kalın, Anlaşılmaz Ve Ağır Dilli Bir Kitaptan Kaçınılmıştır. KR Banka Kitaplarında Sade Anlaşılır, Tablo, Grafik Ve Örnek Sorularla Somutlaştırılmış Herkesin Anlayabileceği Akıcı Bir Yayın Hazırlanmıştır.

4/4’LÜK BANKA SINAVLARI GÜNCEL KİTABI

* Ziraat, Halkbank, Ziraat Katılım Sınavlarında Şimdiye Kadar Sorulan Tüm Konular Kısa Sürede Bitirebileceğiniz Şekilde Eksiksiz Olarak Anlatıldı.

* Sıkıcı Zor Bir Anlatımdan Uzak Duruldu. Tablolar, Şemalar, Açıklama Kutularıyla, Çıkmış Soru Örnekleriyle Sıkılmadan Rahatlıkla Anlayabileceğiniz Şekilde Bir Dil Kullanıldı.

* Hocanın Kaleminden Ve Uyarı Bölümleriyle Sınavda Özellikle Çıkabilecek Konular Ve Zorlanabileceğiniz Yerlerde Extra Açıklamalarla Bilgiler Pekiştirilmiştir.

* Bu Kitapta Çok Kısa Sürede Banka Sınavlarında Maliyede Çalışmanız Gereken Tüm Konulara Eksiksiz Olarak Hazırlanmanız Sağlanmıştır.


Basım Tarihi 2018
Baskı Sayısı
Sayfa Sayısı 374
Kitap Ebatı 19x27
Cilt / Kağıt
Ödeme Seçenekleri
Yorumlar
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.