Müşteri Destek Hattı : 0850 532 9653
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim

KRN Yayınları TYT Türkçe Soru Bankası

Ürün Kodu : 9786057636126
Sayfa Sayısı : 352
Ebat : 19X27
65,00 TL
39,00 TL
%40 İndirim
Daha Fazla KRN Yayınları
Daha Fazla TYT Türkçe Soru
19.07.2024 tarihine kadar kargoda
​KRN Yayınları TYT Türkçe Soru Bankası

İnsanoğlu "yaşam boyu öğrenme” sürecinin bir uygulayıcısıdır.Bu süreç içerisinde hedeflediği kariyer basamaklarına adım atabilmek için "hayatımız sınav” maratonunun bir koşucusu olarak arenada yerini alır. İşte TYT de bu mecralardan biridir.Bu alanda başarılı olabilmek için geleceğimizi şekillendiren bu sınava doğru kaynaktan hazırlanmak gerekir.

Bu kitapta her soru ÖSYM tarzına yüzde yüz uyumludur. Konunun bütün ayrıntılarını irdeleyen soru tipleri mevcuttur.Soru öncüllerinin ÖSYM’nin yeni nesil soru yönelimine uygunluğu, konulara ait ayrıntıların sorulara gergef gergef işlenmesi kitabın farkındalığını artırmaktadır.

Her konuyla ilgili çok sayıda test, konu sonlarında karma sorular ve kitap sonunda yer alan genel tarama testleriyle sınava hazırlıkta ziyadesiyle doyurucu bir çalışma.

Kitabın sonunda yer alan"soru çözümünde dikkat edilmesi gereken püf noktalar”bölümüyle adaylayın sınavlarda zorlandıkları soru tiplerine nasıl yaklaşmaları gerektiği belirtilmiş, pratik yöntemler sunulmuştur.

Bu kitap, "çok soruyu, kısa zamanda, doğru çözmek” ve TYT Türkçe sorularında yüzde yüz başarıya ulaşmak isteyenler için büyük bir fırsattır.

Unutmayalımki"Mayıs çiçeğini açtıran nisan yağmurlarıdır.”

Geleceği inşa etmek üzere yolculuğa hazırlanan siz değerli adaylar için bu kitabın yol gösterici ve vazgeçilmez bir kaynak olacağını umut ediyorum.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.