Stokta Yok

KRN Yayınları TYT Türkçe Soru Bankası

KRN Yayınları
(0 Yorum)
65,00 TL
39,00 TL
%40
ISBN 9786057636126
YAZAR KRN Yayınları Komisyon
SAYFA SAYISI 352
EBAT 19X27
KARGOYA VERİLİŞ SÜRESİ
:
En geç 1 - 3 iş günü içinde seçilen kargo firmasına teslim edilecektir.
Ürün Özellikleri
​KRN Yayınları TYT Türkçe Soru Bankası

İnsanoğlu "yaşam boyu öğrenme” sürecinin bir uygulayıcısıdır.Bu süreç içerisinde hedeflediği kariyer basamaklarına adım atabilmek için "hayatımız sınav” maratonunun bir koşucusu olarak arenada yerini alır. İşte TYT de bu mecralardan biridir.Bu alanda başarılı olabilmek için geleceğimizi şekillendiren bu sınava doğru kaynaktan hazırlanmak gerekir.

Bu kitapta her soru ÖSYM tarzına yüzde yüz uyumludur. Konunun bütün ayrıntılarını irdeleyen soru tipleri mevcuttur.Soru öncüllerinin ÖSYM’nin yeni nesil soru yönelimine uygunluğu, konulara ait ayrıntıların sorulara gergef gergef işlenmesi kitabın farkındalığını artırmaktadır.

Her konuyla ilgili çok sayıda test, konu sonlarında karma sorular ve kitap sonunda yer alan genel tarama testleriyle sınava hazırlıkta ziyadesiyle doyurucu bir çalışma.

Kitabın sonunda yer alan"soru çözümünde dikkat edilmesi gereken püf noktalar”bölümüyle adaylayın sınavlarda zorlandıkları soru tiplerine nasıl yaklaşmaları gerektiği belirtilmiş, pratik yöntemler sunulmuştur.

Bu kitap, "çok soruyu, kısa zamanda, doğru çözmek” ve TYT Türkçe sorularında yüzde yüz başarıya ulaşmak isteyenler için büyük bir fırsattır.

Unutmayalımki"Mayıs çiçeğini açtıran nisan yağmurlarıdır.”

Geleceği inşa etmek üzere yolculuğa hazırlanan siz değerli adaylar için bu kitabın yol gösterici ve vazgeçilmez bir kaynak olacağını umut ediyorum.
Ödeme Seçenekleri
Yorumlar
Tavsiye Et
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.