Limit Yayınları AYT Edebiyat Soru Bankası

Limit Yayınları
(1 Yorum)
234,00 TL
163,80 TL
%30
ISBN 9786052750926
YAZAR Limit Yayınları Komisyon
SAYFA SAYISI 448
EBAT 19x27
TOPLAM SATILAN 224
KARGOYA VERİLİŞ SÜRESİ
:
En geç 1 - 3 iş günü içinde seçilen kargo firmasına teslim edilecektir.
Ürün Özellikleri
​Limit Yayınları AYT Edebiyat Soru Bankası

Limit Yayınları’nın önemli bir halkasını teşkil eden Edebiyat Soru Bankası’nı, MEB’in yayımladığı son öğretim programındaki değişiklikler ve kazanımlar ile ÖSYM’nin yaptığı sınavlarda sorduğu soruları dikkate alarak yeniden düzenledik. ÖSYM son yaptığı sınavlarda “metin merkezli” sorulara daha çok yer vermektedir. Biz de bu yönelime bağlı olarak “metin merkezli” soru sayısını arttırdık.
Eski öğretim programında yer almayan “küçürek hikâye”, “bilinç akışı”, “iç mono-log”, “sözlükler”, “cenknâme”, “tapşırma”, “dramatik örgü” gibi yeni kavramlarla ve ayrıca programa yeni alınan sanatçılarla ilgili sorulara yer verdik.
Türk Dili ve Edebiyatı dersinin “edebiyat” konularının yer aldığı Edebiyat Soru Bankası, okuldaki sınavlarda ve üniversiteye giriş sınavlarında sizin için temel kaynak olacaktır. Kitapta 9, 10, 11 ve 12. sınıfın “edebiyat” kısmında yer alan bütün konularla ilgili sorular yer almaktadır. Kitabımızın size faydalı olacağını temenni ediyoruz.
Sınavlara hazırlık aşamasında sizlere büyük katkı sağlayacak olan Edebiyat Soru Bankası’nın hazırlanmasında büyük emek sarf eden yazarlarımız Feyzullah Çelikbağ ve Mehmet Saylan’a teşekkür ederiz.
Sınavlara hazırlık yolunda ve hayatınızda başarılar dileriz.
Ödeme Seçenekleri
Yorumlar
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.