WhatsApp Destek
Stokta Yok

MeToo Publishing 5. Sınıf Keep Up Vocabulary Tests

MeToo Publishing
(0 Yorum)
ISBN 97886058221888
YAZAR Yılmaz Kirnik
SAYFA SAYISI 87
EBAT 19x27
KARGOYA VERİLİŞ SÜRESİ
:
En geç 1 - 3 iş günü içinde seçilen kargo firmasına teslim edilecektir.
Ürün Özellikleri
MeToo Publishing 5. Sınıf Keep Up Vocabulary Tests


Yılmaz KirnikAna ve Çalışma kitaplarımıza ek olarak sunduğumuz “Vocabulary Tests” kitaplarımız en az ana kitaplarımız kadar özverili ve dikkatli bir şekilde tasarlanmış olup, soru kalitesi açısından rakiplerinin çok üstünde 400 adet çoktan seçmeli sorudan oluşmaktadır

Ülkemiz eğitim sitemi içerisindeki sınav ve değerlendirme sistemi göz önünde bulundurulduğunda, çoktan seçmeli değerlendirme yöntemlerinin önemi daha da artmaktadır.

Bu sebeple, öğretmenlerimiz için hızlı ve objektif değerlendirme imkânı sunan “Vocabulary Tests” kitaplarımız ayrıca öğrencilerimize öğrendiklerini pekiştirme ve eksik konularını görme olanağı sağlar.

Test kitaplarımızda yer alan tüm sorular, en güncel MEB eğitim programı ve kitapları temel alınarak hazırlanmış olup, soru tarzı olarak MOS (Merkezi Ortak Sınavlar) göz önünde bulundurulmuştur.

Ana ders kitaplarımızda bulunan üniteler temel alınarak hazırlanmış olan ve her birinde 20’şer adet çoktan seçmeli sorunun yer aldığı 20 testin, siz değerli öğretmen ve öğrencilerimize İngilizce Eğitimi süreçlerinde katkı sağlamasını umar, “Keep Up” serisini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.


Basım Tarihi
Baskı Sayısı
Sayfa Sayısı 87
Kitap Ebatı 19x27
Cilt / Kağıt
Ödeme Seçenekleri
Yorumlar
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.