WhatsApp Destek
Stokta Yok

MeToo Publishing 6. Sınıf Keep Up Final Check

MeToo Publishing
(0 Yorum)
ISBN 9786052103159
YAZAR Nihat Özgür Orhon
SAYFA SAYISI 87
EBAT 19x27
KARGOYA VERİLİŞ SÜRESİ
:
En geç 1 - 3 iş günü içinde seçilen kargo firmasına teslim edilecektir.
Ürün Özellikleri
MeToo Publishing 6. Sınıf Keep Up Final Check

Nihat Özgür OrhonEn güncel MEB ortaöğretim programına birebir uyumlu ana kitaplarımız ve çalışma kitaplarımız doğrultusunda hazırlanmış olan “Keep Up Final Check” serimiz, tamamen yeni olup ana ve çalışma kitaplarıyla öğrenilen konuların toparlanması ve değerlendirilmesi amacıyla hazırlanmıştır.

Adından da anlaşılacağı üzere, “Keep Up Final Check” serimiz öğrenilen konuların son bir kontrolü amaçlanmıştır. İster sınıf içi değerlendirme, ister ders dışı ödev veya pekiştirme amaçlı olsun, “Keep Up Final Check” kitaplarımız, öğrencilerin hedeflerinden şaşmadan kontrollü ve etkili bir şekilde konuları tekrar etmelerine ve böylece konuları daha iyi anlamalarına imkan sağlamaktadır.

 

Serimiz “Final Check Exercises” ve “Check Yourself Tests” adı altında iki bölümden oluşmaktadır. Öğrencilerin her ünitedeki kelime – kelime kalıpları, dilbilgisi ve okuduğunu anlama hakimiyetlerini ölçen “Final Check Exercises” bölümünde çok çeşitli mekaniksel alıştırmalar yer almaktadır. “Check Yourself Tests” ise aynı becerileri toplamda 240 adet çoktan seçmeli soru ile Merkezi Ortak Sınavlara uygun olarak ölçmeyi amaçlamaktadır.

 

Keyifli, eğitici, işlevsel ve sade bir tasarıma sahip olan “Keep Up Final Check” kitaplarımız siz değerli öğretmen ve öğrencilerimize İngilizce eğitimi süreçlerinde katkı sağlamasını umuyor, “Keep Up” serisini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.


Basım Tarihi
Baskı Sayısı
Sayfa Sayısı 87
Kitap Ebatı 19x27
Cilt / Kağıt
Ödeme Seçenekleri
Yorumlar
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.