WhatsApp Destek
Müşteri Destek Hattı : 0850 532 9653
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim

​Okul Öncesi Etkinliklerle Salgın Hastalıklar Korunma Yolları-Korona ve Diğerleri LimonKIDS

Ürün Kodu : 9786057671776
Sayfa Sayısı : 32
Ebat : 21x29
20,00 TL
18,00 TL
%10 İndirim
Daha Fazla LimonKIDS
Daha Fazla Çocuk Kitapları
19.05.2024 tarihine kadar kargoda
Okul Öncesi Etkinliklerle Salgın Hastalıklar Korunma Yolları-Korona ve Diğerleri LimonKIDS

SAYFA SAYISI: 32
EBAT: 21×29

2019’un son ayından itibaren Dünya’yı sarmaya başlayan Korona salgını, maalesef Türkiye’yi de etkisi altına almıştır. Bu hastalıktan korunmak ve etkilerini azaltmak için bilgi sahibi ve bilinçli olmak gerekmektedir.

Limon Kids ailesi olarak çocuklarımıza bu bilinci kazandırmak üzere Etkinliklerle Salgın Hastalıklar-Korona ve Diğerleri kitabını hazırladık.

Sosyal sorumluluk gereği ivedi bir şekilde ve pedagojik ilkelere uygun olarak hazırladığımız bu kitap, çocuklarımız için iyi bir rehber olacaktır.

Etkinliklerle Salgın Hastalıklar-Korona ve Diğerleri, çocuklarımızı korkutmadan, onları paniğe sevketmeden tedbirli olmalarını sağlamayı hedeflemektedir. Kitapta Korona özelinde salgın hastalıklar ve bunlardan korunma yöntemleri, sistematik bir şekilde A’dan Z’ye ele alınmıştır. Bu yapılırken ilgili yaş grubunun sosyal-duygusal gelişim özellikleri göz önünde bulundurulmuştur. Onları sıkmayacak eğlenceli bir anlatıma ve etkinliklere yer verilmiştir.

Özbakım becerilerine dair sayfalar; kodlamadan matematiğe, dil alıştırmalarından muhakeme ve dikkat alıştırmalarına kadar çok çeşitli etkinliklerle zenginleştirilmiştir.

«Çocuğumun yaşına uygun şekilde, onu paniğe sevketmeden, Korona ve diğer bütün salgın hastalıklarla ilgili bilinçlendirmek istiyorum. » diyen ebeveynler için başucu kaynağı hazır :       

Etkinliklerle Salgın Hastalıklar-Korona ve Diğerleri
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.