WhatsApp Destek
Müşteri Destek Hattı : 0850 532 9653
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim

​Okyanus Yayınları AYT Coğrafya Iceberg Konu Anlatımı

Ürün Kodu : 9786057832719
Sayfa Sayısı : 216
Ebat : 21x27
128,00 TL
102,40 TL
%20 İndirim
Daha Fazla Okyanus Yayınları
Daha Fazla AYT Coğrafya Konu
26.04.2024 tarihine kadar kargoda
Okyanus Yayınları AYT Coğrafya Iceberg Konu Anlatımı

YAZAR: Elif Merve Gezer

SAYFA SAYISI: 216
EBAT: 21×27

Genel Bilgiler
→ ICEBERG; okyanuslarda deniz akıntıları ve rüzgârlarla sürüklenerek yüzen büyük buz kütlesidir. ICEBERG’in suyun üzerinde bulunan %10’luk kısmını destekleyen ve görünmesini sağlayan, suyun altındaki ve görünmeyen %90’lık kısmıdır. Bu kitabı hazırlarken ICEBERG’in görünmeyen kısmının görünen kısmına olan bu katkısından biz de etkilendik.
→ Elinizdeki kitabı, mikro konulara bölerek hazırladık. Her mikro konuyu ayrıntılı bir şekilde, etkili ve yalın bir dille sizlere sunmaya çalıştık. Ünite sonlarında üniteyi tarayan Ünite Testlerine yer verdik. Kitabımızı konu anlatım kitabından öteye taşıyarak çözmekte zorlandığınız soru tiplerinin stratejilerini öğrenebileceğiniz çözüm videolarıyla görünmeyen bir kısım oluşturduk.
→ Millî Eğitim Bakanlığının uygulamaya koyduğu yeni öğretim programlarına uymakla birlikte ÖSYM’nin son yıllarda sorduğu soruları inceleyerek hazırladığımız kitaplarımızla, siz değerli öğrencilerimizin yükünü hafifleterek öğrenmenizi kolaylaştırmayı ve bunu kalıcı hâle getirmeyi amaçladık. Ayrıca Konu Anlatım Videolu ICEBERG Soru Bankalarımızı da tavsiye ederiz.
→ Uzman yazarımız tarafından büyük bir özveriyle hazırlanan AYT ICEBERG Coğrafya Konu Anlatımı kitabının, sizlere yararlı olacağına ve başarı yolunda hızlı ilerlemenizi sağlayacağına gönülden inanıyoruz. İhtiyaç duyduğun her an Soru Çözüm Videolarıyla 7/24 yanınındayız.
Başarılar ve verimli çalışmalar diliyoruz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.